Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Eshte bere ky forum si qender religjioniste!
Klikoni dhe tema tjera,postoni dhe jepni nje ngjyre me sociale diskutimeve,per mendimin tim nuk eshte nje casje normale,qe diskutohet dhe replikohet vetem ne tema te tilla.
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Eshte bere ky forum si qender religjioniste!
Klikoni dhe tema tjera,postoni dhe jepni nje ngjyre me sociale diskutimeve,per mendimin tim nuk eshte nje casje normale,qe diskutohet dhe replikohet vetem ne tema te tilla.

Temat tjera kane vdekur qe kur forumi eshte ndare ne parti/grupe. Nuk mbahet forumi me kiss anetarin, kenga qe po ndegjohet etj etj. Ne cdo teme jo-fetare, ke njerez qe ate teme ta shnderrojne ne teme islame menjehre, sepse ketu ngjallet forumi. Temat per turqi, arab, islam lool. Kot skam thene eshte bere forumivirtualoturk, sepse me shume i percjellin temat me permbajtje fetare, turke dhe arabe shume ketu se sa disa ketu qe sipas tyre jane turqi arab :p
 
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Lover,
Fakti qe ti dhe une bashke e shume e shume te tjere postojme ketu dmth qe forumi jeton, eshte gjalle :).
Per te tjerat qe ke thene mund edhe te debatojme por debati do ti kundervihej mendimit tend se forumi ka vdekur :p
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Kur them ka vdekur se kam qellimin se ka ra per toke lool. Por njerezit te cilet me pare debatonin te qete, me kulture, e gjalleronin forumin me temat dhe menyren e debatimit, ose kane ikur sepse ka ikur koha e forumit per ta, ose jane larguar per shkak te kesaj cfare po ndodhe edhe sot. Grupe grupe, mllef, fjalor te femijeve, ofendime, aspak edukate ne virtualitet e te ngjajshme. Forumi per disa ka mbetur sikur instagrami per goca. Gezohen kur shohin nottifications LIKE/follow :D- Ketu me +rep & thanks looolz
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Temat tjera kane vdekur qe kur forumi eshte ndare ne parti/grupe. Nuk mbahet forumi me kiss anetarin, kenga qe po ndegjohet etj etj. Ne cdo teme jo-fetare, ke njerez qe ate teme ta shnderrojne ne teme islame menjehre, sepse ketu ngjallet forumi. Temat per turqi, arab, islam lool. Kot skam thene eshte bere forumivirtualoturk, sepse me shume i percjellin temat me permbajtje fetare, turke dhe arabe shume ketu se sa disa ketu qe sipas tyre jane turqi arab :p


Personalisht nuk shikoj asnje grup apo grupe ne kete forum.
Neper diskutime ka pas,ka dhe do kete ,gjithnje pozicionim te ideve apo replikave,si rrjedhoje dhe mbeshtetje apo casje te antarve qe mbeshtesin
nje ide apo nje tjeter.
Jam dakort per pjesen qe duhet te postojme pertej kengve dhe lojrave,(sepse e lojrat e kenget duhen)
Por i nderuar Lover provoni te jepni nje shembull te mire edhe ju ,qe t"iu vime pas edhe Ne! :)
Ju pershendes!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Kur them ka vdekur se kam qellimin se ka ra per toke lool. Por njerezit te cilet me pare debatonin te qete, me kulture, e gjalleronin forumin me temat dhe menyren e debatimit, ose kane ikur sepse ka ikur koha e forumit per ta, ose jane larguar per shkak te kesaj cfare po ndodhe edhe sot. Grupe grupe, mllef, fjalor te femijeve, ofendime, aspak edukate ne virtualitet e te ngjajshme. Forumi per disa ka mbetur sikur instagrami per goca. Gezohen kur shohin nottifications LIKE/follow :D- Ketu me +rep & thanks looolz

Dmth ne qe kemi mbetur po japim shpirt...faleminderit!
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Personalisht nuk shikoj asnje grup apo grupe ne kete forum.
Neper diskutime ka pas,ka dhe do kete ,gjithnje pozicionim te ideve apo replikave,si rrjedhoje dhe mbeshtetje apo casje te antarve qe mbeshtesin
nje ide apo nje tjeter.
Jam dakort per pjesen qe duhet te postojme pertej kengve dhe lojrave,(sepse e lojrat e kenget duhen)
Por i nderuar Lover provoni te jepni nje shembull te mire edhe ju ,qe t"iu vime pas edhe Ne! :)
Ju pershendes!

Ne fakt se shoh veten as me "Ju" e as me "Ne"...por e shoh mendim individual dhe eskluzivisht personal.
Skam nevoje per "grupe" se me del e tepron vetja...por si cdo person kam preferencat e mia dhe kjo eshte normale.
Ama si kursehem askujt kur nuk ndaj mendim te njejte apo te kundert!
Kjo shprehja "grupime" me duket togfjaleshi me i pakuptimte ....
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Dmth ne qe kemi mbetur po japim shpirt...faleminderit!

Nese e ke kuptuar keshtu, eshte e drejte e juaja. Sdq, une se pata kete qellim, me vjen keq.
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shokon gazetari: Sulmi me kamion në Berlin ishte mashtrim, ja faktet

Nese e ke kuptuar keshtu, eshte e drejte e juaja. Sdq, une se pata kete qellim, me vjen keq.

Zhvleresimi i dikujt duke ngritur vlerat e dikujt tjeter qe nuk eshte me i pranishem nuk ka shpjegim tjeter.
Nese ti kishe ne mendje nje grup apo individ te mirepercaktuar mund ti cilesosh...pergjithesimi prek cdokend Lover.
Megjithate personalisht nuk e kam mohuar se ti apo dikush tjeter ketu pavaresisht ndajme apo jo te njejtat mendime une i kondideroj si vlera te ketij forumi...pa ju forumi vertet do ishte vetem "nje kenge per ty" apo " cfare kenge po degjoni"
Kalofsh bukur dhe te uroj nje vit te mbare e plot shendet.
 
Top