• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Arfenilla

Themelues i Forumit
[video=youtube;SnF5B_-6RDA]https://www.youtube.com/watch?t=460&v=SnF5B_-6RDA[/video]
Një rit fetar në kishën ortodokse në Rusi ka shokuar shumë njerëz ku shikohet një djalë që mban sipër një prift dhe ecën me të.
I rrethuar nga njerëzit dhe dy burra anash qe mbajnë priftin, djali shfaqet duke qarë dhe bërtitur ndërsa shumë të tjerë filmojnë aktin.
Pasi djali e mban për disa kohë, prifti e shtrin mbi tokë dhe e shtyp me këmbë.
Videoja është postuar në një faqe ruse në Facebook ‘Баба і кіт’ ku shkruhet “Kjo është një kishë ortodokse në Rusi”.B tetova
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Ne kete menyre do t'i falen mekatet te gjithe te pranishmeve lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Ky djali si e mban ashtu priftin permbi se.... magar nuk eshte.
Le ky gjynahit, po prifti e ata cka bejn se? :tharse:
 

Marla

In God We Trust!
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Jazek i qofte!Do jete dru i shtrembet si puna e hoxhe shefqetit dhe ky
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Hem njerz te peshtire..
Sa perules si gjest.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Jazek i qofte!Do jete dru i shtrembet si puna e hoxhe shefqetit dhe ky
Mos i ngatrro tani gjanat ,se ase nje hoxho nuk del me nje budallaki till....aqe me pak nje koke gjenijale si e doktorit.....ps.une mendoj se ky tipi nuk ka te bej asgje me kishen perveq se ka desht te bej nje gallat dhe te jett ne qender te opinionit
 

Marla

In God We Trust!
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Si puna e atij priftit ka e shume te tjere ashtu sic ka dhe shume hoxhallare qe nuk perfaqsojne petkun klerik por perfaqsojne vetem idiotsine e tyre... Ne te tjereve sna mbetet gje tjeter vetem te themi ... Fali o Zot se kaq dine e kaq bejne ;)
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

gjysma te keqes qe nuk qenka prift me orientim seksual ndryshe....pa ksaj futi nje te qeshur e hidhu matane
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Titull bombastik. Duket qe eshte ndonje loje nga qe po knaqen me te qeshura..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

O prifttttttttttttt hajde n'forum se Lauri ban sherre ,fute edhe kyt nmors i her :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

O prifttttttttttttt hajde n'forum se Lauri ban sherre ,fute edhe kyt nmors i her :p
haha Lauri ja shkyen kembet priftit si bretkoces lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

O prifttttttttttttt hajde n'forum se Lauri ban sherre ,fute edhe kyt nmors i her :p
Lauri eshte nga ata se thon: kishen nuk e deshte, xhamis nuk ja dite rendin ku ne .......... do me ba vendin lol
 
Top