Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
[video=youtube;SnF5B_-6RDA]https://www.youtube.com/watch?t=460&v=SnF5B_-6RDA[/video]
Një rit fetar në kishën ortodokse në Rusi ka shokuar shumë njerëz ku shikohet një djalë që mban sipër një prift dhe ecën me të.
I rrethuar nga njerëzit dhe dy burra anash qe mbajnë priftin, djali shfaqet duke qarë dhe bërtitur ndërsa shumë të tjerë filmojnë aktin.
Pasi djali e mban për disa kohë, prifti e shtrin mbi tokë dhe e shtyp me këmbë.
Videoja është postuar në një faqe ruse në Facebook ‘Баба і кіт’ ku shkruhet “Kjo është një kishë ortodokse në Rusi”.B tetova
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Ne kete menyre do t'i falen mekatet te gjithe te pranishmeve lol
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Ky djali si e mban ashtu priftin permbi se.... magar nuk eshte.
Le ky gjynahit, po prifti e ata cka bejn se? :tharse:
 
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Jazek i qofte!Do jete dru i shtrembet si puna e hoxhe shefqetit dhe ky
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Hem njerz te peshtire..
Sa perules si gjest.
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Jazek i qofte!Do jete dru i shtrembet si puna e hoxhe shefqetit dhe ky

Mos i ngatrro tani gjanat ,se ase nje hoxho nuk del me nje budallaki till....aqe me pak nje koke gjenijale si e doktorit.....ps.une mendoj se ky tipi nuk ka te bej asgje me kishen perveq se ka desht te bej nje gallat dhe te jett ne qender te opinionit
 
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Si puna e atij priftit ka e shume te tjere ashtu sic ka dhe shume hoxhallare qe nuk perfaqsojne petkun klerik por perfaqsojne vetem idiotsine e tyre... Ne te tjereve sna mbetet gje tjeter vetem te themi ... Fali o Zot se kaq dine e kaq bejne ;)
 

Monique

With or Without u
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

gjysma te keqes qe nuk qenka prift me orientim seksual ndryshe....pa ksaj futi nje te qeshur e hidhu matane
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

Titull bombastik. Duket qe eshte ndonje loje nga qe po knaqen me te qeshura..
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

O prifttttttttttttt hajde n'forum se Lauri ban sherre ,fute edhe kyt nmors i her :p
 

Lauri

Anunnak
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

O prifttttttttttttt hajde n'forum se Lauri ban sherre ,fute edhe kyt nmors i her :p

haha Lauri ja shkyen kembet priftit si bretkoces lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
Titulli: Shokuese, prifti ortodoks torturon djalin në ‘ritin fetar’

O prifttttttttttttt hajde n'forum se Lauri ban sherre ,fute edhe kyt nmors i her :p

Lauri eshte nga ata se thon: kishen nuk e deshte, xhamis nuk ja dite rendin ku ne .......... do me ba vendin lol
 
Top