Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Nuk e di sa nga ju e kane pare javen qe kaloji ne ''Zone e Lire'' te ftuaren e mbremjes Ermjona Lekbello.
E ftuara gjate emisionit ka qene nen efektin e alkoolit dhe fjalet apo veprimet qe bente shkaktonte te qeshura ne salle.
Por Cani perfitoji apo abuzoji nga gjendja e saj duke realizuar nje '' show '' te vertet duke ulur ne menyre indirekte figuren apo imazhin e vajzes se ardhur nga Amerika.

Ju vet si e gjykoni nje rast te tille?
Nuk mendoni se eshte nje veprim i gabuar i gazetarit te sjell ne studjo dike qe eshte nen efektin e alkoolit dhe te perfitoj nga gjendja e saj.
Mua me duket veprim i shemtuar .
YouTube - zone e lire
 

marchigiano

Anëtar i ri
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

sa mir do ishte qe Cani te gjente sa me shume ''vipa'' te tille ne kete gjendje e tjua nxirrte bojen.... mire ja beri kur e bejne veten te merren ne xhiro... ka lezet
 

AjSi

...
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Ne fakt nuk e kam pare emisionin ''Zone e Lire'' por lexova ne gazete qe Cani kishte bere spektakel me kete hermionen..Kjo e shkreta eshte edhe 30 vjece edhe ka nje vajze 11 vjec..!!
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Te perfitoshe, qofte kjo edhe minimalja, mbi mjerimin apo gjendjen e keqe te dikujt nuk eshte vetem debillizem por them se munde te shkoje deri ne maje te percentillizmit :espuls::espuls::espuls::espuls::espuls:.
Keto raste une nuk mundem ti arsyetoj fare. :espuls::espuls::espuls::espuls:
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

gjithesesi ky emisjoni i canit eshte pak si pa lidhje po hajt me diskrimin fare nga ky turp,banalitet dhe ulje personaliteti ka fame ky emisjon :(:(
 

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

nje kot i pa par:bye:
 

inushja2

preshevare
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

ore , mire Cani si Cani mo, po si perfundoi ne emision ajo nen efektin e alkoolit se kuptoj une???

u deh para apo gjat emisionit "e shkreta"?:konfuz:
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Ne fakt nuk e kam ndjekur asnjehere emisionin e tij pasiqe nuk me pelqen ai njeri.

Ne lidhje me kete mund te them qe (1) perderisa ajo kishte mare ftese per te qene e pranishme ne nje emision te tille, ajo nuk duhet te kishte pire dhe (2) kur e kane pare qe ka qene e pire, producentet nuk duhet ta lejonin te hynte ne show.

Faji ne kete rast bie si ne shpatullat e saj dhe ne shpatullat e atyre qe organizojne emisionin.

Nuk mund te them qe ky eshte humor!
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Zone e lire eshte shfrytezim deri ne cdo milimeter i injorances shqiptare, dhe اani eshte adapt per kete. Si shpjegohet ndryshe suksesi i nje emisioni kaq pervers dhe jashte etike ???
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

po ca cuditeni morforumsa ..... po kushdo qe shkon te emisioni i ktij si i pire si esull prape qesharak bohet .... e thote vete titulli "zone e lire" (jepi liri budallakekut tend )
 

albgrl

GIRLICIOUS
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Sa kot!! Se pashe dot deri ne fund se nuk ia vlente.
 

sensuu

sweet
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

ka gjetur cani ca budallenj aty,edhe behet emisioni.......s'i shoh fare
 
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Ca ben kjo Ermiona???

Nuk eshte se beri ndonje gje te keqe,te vrase apo ku di gje une.......thjesht doli nga natyra e saj duke u bere objekt qesharak...kuptohet ishte tap.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
S'kisha degjuar ndonjehere kaq shume fjale pa lidhje....:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

---------- Post added at 03:44 ---------- Previous post was at 03:41 ----------

Nuk eshte se beri ndonje gje te keqe,te vrase apo ku di gje une.......thjesht doli nga natyra e saj duke u bere objekt qesharak...kuptohet ishte tap.

E kisha fjalen ca ben ne jeten e perditshme?? Se nuk e kam idene se kush eshte...
 
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
S'kisha degjuar ndonjehere kaq shume fjale pa lidhje....:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

---------- Post added at 03:44 ---------- Previous post was at 03:41 ----------E kisha fjalen ca ben ne jeten e perditshme?? Se nuk e kam idene se kush eshte...

Po eshte kengetare moj Bianca :D
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

O me rafte pika...Nuk e dija....Sorry shume...:lol:
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Stop injorances
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

e pashe ate kengetaren e dehur...po nuk i them turp asaj un,se ajo ne fund te fundit e dehur ishte..por turp canit,qe u tallte ahstu..
imagjinoni kur u hiqte dhe rozana radi si zonje para asaj,qe esht e grades se fundit,vec se ajo ishte e dehur..
jo per mua shum shum gyabim..ajo esht si esht ne jeten private,merret me ca merret ok,nuk e respektoj,,,po ta nxjerresh ne ate gjendje ne emision...duke i ofenduar familjen, ne radh te par...
shum keq.......
 

sensuu

sweet
Titulli: Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

po ate ermionen e kam pa edhe ne nje emision tjeter.....kshu ben ne pergjithesi
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
e pashe ate kengetaren e dehur...po nuk i them turp asaj un,se ajo ne fund te fundit e dehur ishte..por turp canit,qe u tallte ahstu..
imagjinoni kur u hiqte dhe rozana radi si zonje para asaj,qe esht e grades se fundit,vec se ajo ishte e dehur..
jo per mua shum shum gyabim..ajo esht si esht ne jeten private,merret me ca merret ok,nuk e respektoj,,,po ta nxjerresh ne ate gjendje ne emision...duke i ofenduar familjen, ne radh te par...
shum keq.......

Kur nuk eshte e sakte ta mbrroje ajo veten dhe familjen e saj do e beje dikush qe do te ngrehe numrat e teleshikuesve se njerzit ate duan te bejne te shikojne tallje perbuzje.....Mire ben nje cop karagjozi si puna e canit qe sdi te flase ajo eshte puna e tij
 

dande

Antarë
e pashe ate kengetaren e dehur...po nuk i them turp asaj un,se ajo ne fund te fundit e dehur ishte..por turp canit,qe u tallte ahstu..
imagjinoni kur u hiqte dhe rozana radi si zonje para asaj,qe esht e grades se fundit,vec se ajo ishte e dehur..
jo per mua shum shum gyabim..ajo esht si esht ne jeten private,merret me ca merret ok,nuk e respektoj,,,po ta nxjerresh ne ate gjendje ne emision...duke i ofenduar familjen, ne radh te par...
shum keq.......

E ke gabim...nuk eshte faji prezentatorit...por faji asaj femres...SI MUND TE DALESH E DEHUR PARA NJE POPULLI TE TERE? kjo mund te ndodhi vetem nqs nuk je ne djeni dhe te pelqen te jepesh ne spektakol...ose thjesht per audience e rating.... pra per publicitet
Shume Vipe nga kto perdorin metodat me te ulta per tu bere te njoftura ( s'ja kam iden kush eshte kjo teta e sa e njoftur eshte ..por me siguri mbas emisionit kan digjuar shume njerez per te)

Nje kuriozitet kam une....si mund te besh nje spektakol te till kur ke dhe femij?
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
Iiiiiii ca femreeee... Cani ai eshte, emisioni i tij, ai ska asnje faj ketu. Dhe une te kisha nje femer ose mashkull te tille para qe nuk kontrollon dot veten, do e vija ne loje. Mos ta lene veten te bien kaq poshte. Njerez qe nuk dine te kontrollojne veten.
 

con_uk

Anëtar i Nderuar
Iiiiiii ca femreeee... Cani ai eshte, emisioni i tij, ai ska asnje faj ketu. Dhe une te kisha nje femer ose mashkull te tille para qe nuk kontrollon dot veten, do e vija ne loje. Mos ta lene veten te bien kaq poshte. Njerez qe nuk dine te kontrollojne veten.

yyyyyyy cfare shfrytezuese qe je LOLLOL ......pse ore drejq keshtu tallesh me shoket apo shoqe tua kur jane te dehur?? .........nuk justifikohet kjo jo:(:(
 

Karamele Zana

Anëtar i Nderuar
yyyyyyy cfare shfrytezuese qe je LOLLOL ......pse ore drejq keshtu tallesh me shoket apo shoqe tua kur jane te dehur?? .........nuk justifikohet kjo jo:(:(

Se kisha fjalen per shoke e shoqe ... LOL Se mos Cani e kishte gje kete... Ci ka punuar... (se i pash te gjitha video-t). Ashtu sic e donte, ashtu ja dha, mire ja beri.

LOL, po kur i tha ai : "Sot Emriona qeka per ta cuar ne burg..."

Po me e bukura ishte :
Cani: E ke gje Lekbellon?
Ajo: Jo
Cani: Ske gje fare me Lekbellon?
Ajo: Jo, Fare.
Cani: Ah shyqyr!
 
Top