Show ne Zone e Lire ...e drejte apo e gabuar ?

Loyalty

Anëtar i Nderuar
Une po shoh ketu qe te gjithe, o po mbrojne Canin (personalisht, e konsideroj sarkazmen e tij shume banale dhe vulgare) o mbrojne kete tyryfylen!

Lekbello beri figuren qe meritonte, as me shume as me pak...dhe Cani bashke me te.

Ajo qe me habit, eshte fakti se si asnjerit nga ju qe po gjykoni ketu sjelljen e njerit apo tjetrit, nuk i u beri pershtypje fjalori i perdorur ne nje EMISION TELEVIZIV dhe mbi te gjitha perpara disa adoleshenteve nga 13-14 vjec.
Mire Canit dhe Lekbellos i ka marre koka ere, po ketyre te tjereve qe e fokalizojne gjithe vemendjen tek kush ka me shume gabim si t'ja bejme hallit!?

TURP TURP TURP!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Shume rralle e kam ndjek kete emision ne fillimet e tij e akoma me pak tani...pikerisht sepse eshte nje emision plehre ashtu si vete drejtuesi....kam antipati shume per kete Canin.

Jo vetem ne kete rast Cani ka perdorur te ftuarit e tij per te bere show. Ermiona per fat te keq i dha edhe nje mundesi me shume Canit per ta perdorur ate.
 

rosablu

Antar Aktiv
I pashe videot edhe per mendimin tim ketu gjithcka eshte e gabuar!!!Faj ka Ermiona,faj ka Cani,faj kane edhe producentet e programit!!!ketyre dy te fundit nuk i ben as ngrohte as ftohte se fundja objektivi i vetem i tyre eshte thjesht grumbullimi i nje audience sa me te gjere per qellime komerciale!!"E bukura" eshte se edhe kjo Ermiona(per mend e kokes) doli fiks fare "prehja" e tyre.
 
E kam pare nje pjese te ketij emisioni deri sa ishte ajo e ftuar dhe ishte femra me kot dhe me e shpifur qe kisha pare ndonjehere. Sot biles lexova me nje gazete se si pasoje se asaj qe gjate gjithe javes kishe konsumuar alkool, kishte bere nje aksident me autobilin e saj gjate kohes qe po udhetonte per ne Durres. Dhe Arjan Cani ka humbur shume pike keto kohet e fundit, se nuk eshte kjo e vetmja femer e shpifur qe ftuar ne emision, ka pasur dhe plot te treja vajza serbe qe benin striptiz ne emision. Ka humbur gjithe etika ne TV. :(
 

Angel_Devil

Themelues i Forumit
Per kenaqesine e te gjithve shifni videot... ju ftoj te mos ti humbni se jan me te vertet te papara... ti thot a do te pallohesh me mua e tjtra i thot PO LOL :eek:hh:

Pjesa 1:

Forumi Virtual

Pjesa 2:

Forumi Virtual

Pjesa 3:

Forumi Virtual

Pjesa 4:

Forumi Virtual

Nje flm do ishte mire :p :dance:

flm romeo ahaha kjo karikatine pijanece dhe e droguar nuk mund te beje rolin e viktimes asnjeri se beri tape me zor perkundrazi kjo kete tip do kete si person u donte pija qe ajo te fliste lirshem per mua ska faj cani fajin e ka ajo kjo eshte tipi i femres se fdegjenerume e kote qe doni ta mbroni e thoni cani kshu e cani ashtu cani eshte i cop Bukurosh por kjo qenka 1 person pa vlera morale
 

Alchohole

Moderator!
E pash gjithe videon dhe qeshja shume me sjelljet e kesaj gruaje qe spo e njoh por po e shoh qe eshte Vip...e mpire dhe ta lejojne ne emison televiziv?Shume e gabuar.Sdi sa e keni verejtur ,te gjithe qe gjendeshin aty pra publiku buzeqeshnin me kete grua me sjelljet e saj.Gabim i madh!
 
Top