Shpërndante në ishull “lëngun e përdhunimeve”, arrestohet i riu shqiptar, policia greke: Një ndër trafikantët më të rrezikshëm të…

Hera

Banned
Shpërndante në ishull “lëngun e përdhunimeve”, arrestohet i riu shqiptar, policia greke: Një ndër trafikantët më të rrezikshëm të…

lg.php


lg.php

Një 26-vjeçar shqiptar u arrestua nga policia greke ditën e sotme, pasi akuzohet se shpërndante substanca tepër të rrezikshme për përdoruesit.

Sipas mediave greke, shqiptarit, i quajtur Aleksandër, iu gjet një sasi e madhe të lëndës GLB, e quajtur ndryshe “lëngu i përdhunimeve”, të cilën e shpërndante në ishullin grek, Mykonos.


GHB-and-GBL-Addiction.png

GLB është një lëng pa ngjyrë dhe pa erë, të cilën nuk mund ta dallosh as në një gotë uji që, sipas ekspertëve, krijon gjendje ekstaze, rritje të dëshirës seksuale dhe humbje të përkohshme të kujtesës. Sipas mediave greke, autoritet pohojnë se kjo lëndë përdoret gjerësisht në ishullin greke kohët e fundit. Ai iu hidhet viktimave pa dijeninë e tyre, ndërsa kanë qenë të shumtë personat që kanë denoncuar abuzime dhe përdhunime.

Sipas policisë greke, autori kishte përfituar shuma të mëdha parash, duke shitur lenden e sipërpërmendur. Ai konsiderohet si një ndër trafikantet më të rrezikshëm të arrestuar me këtë lloj droge ndonjëherë në Greqi.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ah C`kriminela.
Shyqyr qe paskan kap plehren.
Por e keqja eshte sa do kete si ky qe bejne te njejten gje.
 
Top