Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Malsi

Anëtar i Nderuar
bleona-1.jpg

Fjalët më të rënda dhe fyese ka përdorur në statusin e saj këngëtarja Bleona Qereti teksa u ka dedikuar “fansave” një status të gjatë në FB e saj. NUk po japim komente, por ja çfarë shkruan ajo:

SQARIM per gjithe ” fansat fallco” ‪#‎injorante‬ me açounte ‪#‎private‬ qe i “japin llapes lart e poshte” neper rrjetet sociale:
Shumica juaj te dashur ‪#‎lopçare‬ qe keni shitur lopen dhe “keni rene” ne iPhone nuk keni as guxim te nxirrni fytyren apo emrin tuaj te vertete, sepse e dini thelle brenda vetes qe nuk keni asnje lloj vlere!!! Prandaj nxirrni vetem vrer!!!

Termi ” Fans ” ka te beje me nje njeri I cili pelqen / degjon /shikon dhe me ne fund BLEN MUZIKEN TENDE!!!

Ju nuk beni asnje nga keto!!! Jeni thjesht disa te mjere qe ” ngopni me luge bosh” egon e disa “VIP” shqiptare qe kujtojne se jane shume “te famshem” sepse kane shume folloëers qe jane thjesht fikitive, e qe tek e fundit asnje nga keto ” folloëers e like” fikitive nuk perkthehen ne shitje !! Ju jeni thjesht nje “BUBBLE FALLCO” – ‪#‎Parazite‬ pa piken e vleres !!!!

Rrjetet e Mia sociale jane per fansat e mi aktive : ATA QE ME JAPIN ‪#‎JETE‬-ATA QE ‪#‎DEGJOJNE‬ ‪#‎PELQEJNE‬ ‪#‎SHIKOJNE‬ DHE ‪#‎BLEJNE‬ MUZIKEN TIME!!!

Te gjithe ju qe nuk i perkisni kesaj kategorie # ZHDUKUNI nga rrjetet e mia sociale!!!!!! Dhe ne kete menyre nuk keni pse te shqetesoheni qe une ” po ja u mar nderin” me fotot e mia “te zhveshura” qe jane artistike dhe duken qarte qe jane bere ne studio nga ekipe professionale, po merruni me nenat e motrat tuaja qe I keni duke ” punuar” fort nate e dite neper klube e gjirize e qe e bejne ‪#‎abort‬ 3 here ne vit !!!! Apo me ” te fejuarat e nuset” tuaja qe I keni neper ‪#‎Begjike‬ e “Londer!!!!
Ato jane anetaret e familjeve tuaja jo times sepse une familjen time I kam ketu me mua!!!!
Prandaj po ja u kthej me te njejten resto sepse fatkeqesisht kjo eshte gjuha e vetme qe ju kuptoni:
ATO ‪#‎MOTRAT‬ ‪#‎NENAT‬ ‪#‎GRATE‬ dhe gjithe ‪#‎fisin‬ ” e ndershem” ku ti keni ME LIBER SHPIE!!!!
‪#‎ZHDUKUNIQEKETU‬

opinion
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Sa ordinere femer Lol
Une mendoj se te jesh lopcar eshte me fisnike se t'jesh kokrra bundres :p lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Hall i madh...
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Kjo lop (i kerkoj falje lopeve per krahasimin) i ka shit drute (keshtu themi nga ne per ate qe i ka humb rruga ne oborr dhe nuk di cka flet e cka ben)
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Të drejtë ka nga një anë, por ama jo me kte lloj fjalori. Se kam kuptuar kurre se ça pune ju prish zhveshja e ksaj ose edhe e VIP-ave te tjere njerzve. Si kane kohe edhe rrine dhe merren me kto gjera xhanem, a nuk lodhen kta njerez!
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Të drejtë ka nga një anë, por ama jo me kte lloj fjalori. Se kam kuptuar kurre se ça pune ju prish zhveshja e ksaj ose edhe e VIP-ave te tjere njerzve. Si kane kohe edhe rrine dhe merren me kto gjera xhanem, a nuk lodhen kta njerez!

Le ti kursejme vetes nje copy paste.
 

Malsi

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Bjeru Bleon bjeru se kshu e meritojne keta shqipetaret . E the mire ti ,por e ka thene dhe Aurela Gace njeher ,,, shqipetaret qajne hallin e te tjereve ,shohin ca veshi ca zhveshi , ca piu ,etj ,nuk mbajn syte tek grate e tyre qe u shkojne perdite me komshiun ,nuk qajne hallin e femijeve te tyre qe shesin e pijne droge perdite ,por merren me jeten e dikujt qe as nuk i jep dhe as nuk u merr gje .
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Kjo eshte peshk nga trute e kokes.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Meqe ne muzike deshtoj,te pakten si pornostar dicka duhet te arrije patjeter ne kete te fundit mendoj une. ahahahah
 
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Hahaha e kam qejf per menyren si shprehet nganjehere edhe pse brutal..!!

Ore ajo di cfare thote e ben ju rrini e beni moral.. :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Siku ne shqiptaret kemi ne terezi cdo her punet dhe meqe na mjafton koha merremi me veshjet e zhveshjet e tjerve.po ajo ka jeten e saj dhe nese ajo e ndin veten mir ne ate menyr pse duhet ne ta kritikojm,apo vetem se duhet te dallohemi se vertet kemi qef ti fyjm tjeret.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

citim;SQARIM per gjithe ” fansat fallco” ‪#‎injorante‬ me açounte ‪#‎private‬ qe i “japin llapes lart e poshte” neper rrjetet sociale:

ahahahahhaha ketu ma u paska ardhur hakesh .
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Meqe ne muzike deshtoj,te pakten si pornostar dicka duhet te arrije patjeter ne kete te fundit mendoj une. ahahahah

C'ka thu mi,kjo po arrine majet me muzikene saj ne bote :p ti thu se ka deshtu Lol...vetem se ktu ke Shqipet nuk ja duan shum muziken e saj ndaj e ka kap inatin dhe shfryhet me kete lloj fjalori.
 

ForumiVirtualJR

Anëtar i ri
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Siku ne shqiptaret kemi ne terezi cdo her punet dhe meqe na mjafton koha merremi me veshjet e zhveshjet e tjerve.po ajo ka jeten e saj dhe nese ajo e ndin veten mir ne ate menyr pse duhet ne ta kritikojm,apo vetem se duhet te dallohemi se vertet kemi qef ti fyjm tjeret.

Ti mire e ke por ne ket rast spo flasim per komshien time apo tenden qe ka dale lakuriq ne ballkon :p. Por po flasim per nje person publik , dhe ne momentin qe zgjedh kte rruge dhe behesh person publik duhet t'kuptosh qe ska privaci. Njerzit edhe do te shajne ,edhe do te kritikojne sepse jo te gjithe kane gustot e bleones. Por ama bleona nuk ka te drejte ti ofendoje apo ti shaje ne kte menyre si me qene ordinere e torre drinit :D
 
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Pikerisht te qenit ordinere shet sot lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

me per te ardhur keq eshte fakti qe i japin rendesi nje femre te tille duke i kushtuar kohe, me mir kishit hapur nje teme me recete: si behet groshi
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

me per te ardhur keq eshte fakti qe i japin rendesi nje femre te tille duke i kushtuar kohe, me mir kishit hapur nje teme me recete: si behet groshi

Sa bukur si e ke thene mickonje. He pra pse i japin rendesi thuj
 

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

di te besh byrek me domate meqe ra llafi?
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ncuq, vetem grosh me pasterma di :D
 

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

ku ka pasterma tani :(
me pare mbaj mend e benim vet te soba drurit
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ka ka, ka thon i burr prej Puke

Dmth nga veriu e kane ala tradite qe e prodhojne
 

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

dhe ne e prodhojme por ne fshat, ketu jemi qyteteruar :D

Pastermaja mish i thate eshte me sa di une, ska nevoj shum per prodhim vetem duhet te gjesh mishin e duhur (te mir) dhe vend per ta thare
 

Marla

Quo Vadis!
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

dhe ne e prodhojme por ne fshat, ketu jemi qyteteruar :D

Pastermaja mish i thate eshte me sa di une, ska nevoj shum per prodhim vetem duhet te gjesh mishin e duhur (te mir) dhe vend per ta thare

Se di, po te besoj ty o ekspert pastermaje :p Lol
 

Fly

Larguar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

ne nje fare menyre eshte mish i gjalle :D
 
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Deshem sdeshem u harrua dhe Bleona mbas pastermase :p Po he mo te ka faj Fly qe na ciorentoi fare loool lol
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Mire jua ka bêre!!!!!
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Se kuptoj ! Bleona ka te metat e saja, por nuk e meriton ta degjeneroni deri ne kete pike.

hajduti
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Cfare ka than ktu qe qeka bo motiv debati?
Un shaj me keq se Bleona dhe asnji sme ka dediku artikull :p
Jo, serjozisht tani... e mbeshtesh per cfare ka than.
E kemi ne gjak te shofim cbojne te tjeret.. sna rrihet pa gjykuar. Ju e shani dhe ajo bo lek... kokrren e qefit bon.
Pastaj per cfare ankoheni.. s eshte as e shemtut.. alamet femre per tu par
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shpërthimi i Bleonës: Fyerje të rënda ofenduese për “fansat”

Ne morine e te tereve qe jeni shprehur si syte qe tju pelcasin, po shprehem e une lol

Bleona eshte si eshte tek e fundit eshte e vertete ,pasi ska vepruar asnjehere e kamufluar , por i ka bere te qarta qellimet e saj . Gjithnje ka thene une do arrij ate qe dua me cdo kusht.
Nje nga kushtet eshte edhe kjo!
Tani ku qendron problemi me moralistet se kuptoj.
Personalisht se pelqej Bleonen , por edhe nje sere personash te tille ...por ama nuk marre persiper te hap accounte fals per te share menyren e saj te jeteses.
Gjithkush jeten e ka te tijen dhe ajo eshte e shenjte dhe pike.
Lerini njerezit te jetojne si duan qofte me ndershmeri a qofte me kurveri....pastaj kush jeni ju, une apo kushdo qofte te gjykoj tjetrin...

engjej perendie ne se sheh...aman
 
Top