Shpikjet e ardhshme.

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
Cfare mendoni se do te shpiket mbas 50 viteve apo me shume

Mendoni se tashme eshet shpikur gjithcka???????????????

Eshet e pabesueshme sa ka avancuar teknologjia kohet e sotme............sa gjera jan shpikur si telefoni kompjuteri etj .shpikje qe sdmendohwh se do te realizoheshin ndonjehere.............

PO a mendoni se eshte shpikur gjithcka ne kete bote??????????
Cfare mendoni se do te shpiket mbas 50 vitesh?????// qe seshet shpikur akoma?

Mund te shprehni imagjinaten tuaj kejt lirshem ...............................

:flutur: :puc:puc
 
S'po me punon imagjinata fare ,por neser eshte e sigurt qe do ta jap nje pergj se do ta mendoj para se te fle gjume :D
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
S'po me punon imagjinata fare ,por neser eshte e sigurt qe do ta jap nje pergj se do ta mendoj para se te fle gjume :D

ahahahha ok engjell shume fim .vec pa gjume mos rri
hiihiiihih
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
teletransportin do ishet nje nga shpikjet qe do bente me buje mendoj une. , imagjinoni do ishim ne gjendej te transportoheshim ku te donim. ne cdo kohe ne cdo vend.

ne mengjes je duke punuar ne shqiprai pastaj ia fut nji dreke ne itali venecia ,,,,ndersa ne darke nji darke apo kafe ne paris.....uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fantastike

gjeja negative do ishte :

nje avantazh shuem i mire per kriminelet qe nda burgu do teletransportoheshin ne shpi apo vende te tjera///////

sa do lumturohesdhin te burgosurit nese do arrihej...........ahahahha

ja nje shpikje qe mund te behet ne te ardhemn . wowwwwwwwww fantasike si ide apo jo?
 

E3

Anëtar i Nderuar
sa idee pazzzzzze qe paske sot
mua me plqen kjo ide
po meqe e ke nise me dragon ball pse mos te fluturojme
 

Bellatrix

Love , Peace & Happiness
sa idee pazzzzzze qe paske sot
mua me plqen kjo ide
po meqe e ke nise me dragon ball pse mos te fluturojme

ahahhahahah

grazzie. er solo una idea. ne vuoi un altra?

si thua psh nje aitje te tille qe ne te adhmen te shpikje nje ilac per te verberit. ose nje pale syze ku nje i verber me ane te ktye syzeve mudn te shohe shume mie. sic shikojme une dhe ti. do ishet fantastike apo jo? heq syzet i vebe , ve syzet shikon mbrekulli.

yyyyyyyyyyyyy i can fly like a bird then
hiihihihihi
 

SempreBarca

Anëtar i Respektuar
teletransportin do ishet nje nga shpikjet qe do bente me buje mendoj une. , imagjinoni do ishim ne gjendej te transportoheshim ku te donim. ne cdo kohe ne cdo vend.

ne mengjes je duke punuar ne shqiprai pastaj ia fut nji dreke ne itali venecia ,,,,ndersa ne darke nji darke apo kafe ne paris.....uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuu fantastike

gjeja negative do ishte :

nje avantazh shuem i mire per kriminelet qe nda burgu do teletransportoheshin ne shpi apo vende te tjera///////

sa do lumturohesdhin te burgosurit nese do arrihej...........ahahahha

ja nje shpikje qe mund te behet ne te ardhemn . wowwwwwwwww fantasike si ide apo jo?

Kjo qe thua mezi se u realizu ne filimin Jumper, e ti mendon se ne te ardhmen po ti mbyllish syt dhe ti hapesh, do te jesh ne majen e everestit duke e nguju flamurin kuq e zi. Pastaj prej aty mbyll syt, dhe kur i hap krejt rastesisht ke ngatrruar relacion dhe iu ke bashkuar arkeologeve duke bere germime disa metra nen piramidat e Egjiptit.
 

CannibaL

The Wisher .
Bellatrix :
Loqkamani ... dua te njof ksi njerz qe din shum si kjo Vajza per shembull


Me 1 program ne Tv spo me kujtohet Tha qe truni i njeriut osht duke e mbush at kapacitetin e vet dhe do ket shum te reja ne Bote mirpo tash do shofim :D Shyqyr jam Gjall e i perjetoj do sene :D REAL :d
 
Top