Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

large.jpg
 

Luis

Tip i cuditshem :P
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

si rob i eger qe jom :D

large.jpg
 

Vvetoni

Larguar
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

6667_bax.jpg

Sa po u ktheva nga 1600 metra lartësi, ajër i paster, trup dhe shpirt i relaksuar. Një ndjenjë e mrekullueshme. Dhe unë ndihem mirë se në këtë kohë fillon periudha e pushtimeve të majave më të larta që i ka Kosova :)
 

DeliriumMind

Set yourself free 🦋 change can be good.
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

tumblr_nhmceg3gnG1r8bse4o1_500.jpg
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Titulli: Shpreh ndjenjat e momentit me nje foto

large.jpg
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top