Shqiperia ende e pazbuluar?

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Duke vizituar videot e ndryshme ne youtube, shikon dhe publicitetet e Shqiperise, ky vend i pazbuluar nga turistet e huaj. Dhe ne kete video tregohet qe keto spote do te tregohen (jan treguar) ne CNN dhe EURONEWS.

Sa mendoni se do ndikojne, ne te ardhmen publicitet e ndryshme qe i behen turizmit Shqiptar?

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1n4NgYXzDwo&feature=related]YouTube - Spotet per turizmin - Albanian Tourism (www.zeriyt.com)[/ame]
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Keto jan dhe 3 spotet per te cilet flitet

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=7CKDv-ap_wY]YouTube - Albanian Tourism / Spot 1 CNN[/ame]


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Dvlx42Id_9o&feature=related]YouTube - Albanian Tourism / Spot 2 CNN[/ame]


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=25uDJ8bwcws&feature=related]YouTube - Albanian Tourism / Spot 3 CNN[/ame]
 

shiHanny!!

psiko pa shpres sherimi
un shpresoj shum , Shq ka shonc mu bo vend turistik i modh(natyra ja mundeson) veq duhet pak pun..
 
Redaktimi i fundit:

Lolita25

So EmoTionaL
Nuk qenka e pazbuluar me,e paske zbuluar ti :p
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
potencialin turistik e ka.....varet vetem nga shqipet nqs do dine ti terhqin dhe ti kenaqin turistat;)
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Keto spote do ti sjellin turistet qe te zhgenjehen njehere e mire. Ne Shqiperi turizmi eshte ende primitiv. Pervec kushteve skandaloze te shoqeruara me cmime stratosferike, ka nje kulture skandaloze sherbimesh. Argetimi, kufizohet vetem ne disa diskoteka me programe te varfera.
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Keto spote do ti sjellin turistet qe te zhgenjehen njehere e mire. Ne Shqiperi turizmi eshte ende primitiv. Pervec kushteve skandaloze te shoqeruara me cmime stratosferike, ka nje kulture skandaloze sherbimesh. Argetimi, kufizohet vetem ne disa diskoteka me programe te varfera.

...............................................................
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Keto spote do ti sjellin turistet qe te zhgenjehen njehere e mire. Ne Shqiperi turizmi eshte ende primitiv. Pervec kushteve skandaloze te shoqeruara me cmime stratosferike, ka nje kulture skandaloze sherbimesh. Argetimi, kufizohet vetem ne disa diskoteka me programe te varfera.
Varet po nuk eshte gjithekund i njejte sherbimi...thuaj qe nuk kemi itinerar te sakte...po jemi tafti bafti...nejse shpresojme te trasmetohen dhe ne keto vendet europiane :kercim::kercim::kercim:
 

albgrl

GIRLICIOUS
Keto spote do ti sjellin turistet qe te zhgenjehen njehere e mire. Ne Shqiperi turizmi eshte ende primitiv. Pervec kushteve skandaloze te shoqeruara me cmime stratosferike, ka nje kulture skandaloze sherbimesh. Argetimi, kufizohet vetem ne disa diskoteka me programe te varfera.

E ke thene shume bukur, per nje realitet shume te hidhur. Ia ke kaluar diturise ne kete rast. :p
 

danos28

Antarë
ARBENI shkoi ne shkolle,ne tirane'
edhe mesuesja ne nje mesim po i pyeste nxenesit;
kush eshte vendi ke ka shume lojra ne bote ;
nxenesit me nje ze pergjigjen ne shqiperi'
ku ka me shume cokollata ne bote;
ne shqiperi
ku ndodhet vendi me i bukur ne bote;
ne shqiperi.
eeee beni po qante
pse qan pyet mesuesja?
dua te shkoj ne shqiperi!!!!!!!!!
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiperia ende e pazbuluar?

bolle me keto se lame name pak po na genjejne politikanet per llogarite e tyre personale por te mos genjejme vete ose ti bejme qefin vetes pasi te gjitha TECET DEPOZITAT E KARBURANEVE ,ZGJERIMI I PORTEVE a do ndertohen ne LEZHE DURRES DHE VLORE d m th ne pjesen me te madhe bregdetare ku do na behet turizmi ne apo vetem neper ato fshatra qe po ndertojne qeveritaret
une vetem nje gje nuk po marre vesh se cfare drejtimi do ti japin vendit politikanet tane sepse duke ndertuare keto vepra ndotese per ambientin(kur bota po mundohet ti zvogeloje keto ndotje )sa dhe greku do te ndertoje termocentralin me qymyre ne territorin shqipetare ,ne nuk mund te kemi turizem harrojeni kete por perkundrazi do jemi kazani i plehrave te evropes
 

vlora

PeJaNeZe
Titulli: Shqiperia ende e pazbuluar?

para dy diteve po shifja nje emision..dhe titullin ia kishin vu...
shqiperia-sekreti i fundit i evropes.....
sekret nuk eshte me por bohhhhhhhhhhh duhet pune..duhet edhe shuuuuuume per te bere vend turistik..!!
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ende e pazbuluar?

Puiblicitetit skemi ci themi...Po kur te vine turistet ne Shqiperi ctu bejme?!!!..infrastruktura eshte cope-cope, qe nje vend te jete turistik do investime, do bashkpunim te mire e te pasur te qeverise Shqiptare me vete boten.(duke mos permendur mungesa te tjera qe ne kemi)

Nuk na mungojne vendet dhe panoramat natyrale, por ne thelb nuk jemi akoma vend turistik.
 

Burrel1924

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiperia ende e pazbuluar?

turistet vijne ne shqiperi sepse jan cmimet e lira e dyta e shikojne shqiperine me perbuzje sikur te jete kashmiri i indise jo ne mes te europes.

kam degjuar te huaj qe shkojne ne shqiperi dhe kapin femrat shqiptare me nje dollar duke ulur vleren e shqiptarve me keq se kuba.

mendimi im eshte qe nuk duhet tju lutemi shume te vijne ne shqiperi sepse e bejme vendin te pa vlere.
 

2ntythree

Anëtar i ri
Titulli: Shqiperia ende e pazbuluar?

Deri tani nuk ka qenë e zbulume se ka pas ftohtë po tani që po vijnë stinët e ngrohta do zbulohet :D
p.s tu fol seriozisht mendoj se do te jemi ne qe do ta zbulojme shqiperine, të parët duke rikujtuar fëmijërinë dhe ndoshta duke eksploruar vendet qe nuk kemi qenë... pastaj bo vaki fillojne e vijnë edhe te huajt.
 
Top