Shqiperia ne Eurovizion?!

Status
E mbyllur për postime të tjera.

WxP

Hidrauliku
Ne cilin vit Shqiperia mori pjese ne Eurovizion dhe me cilin kengetar/e?
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

Ne cilin vit Shqiperia mori pjese ne Eurovizion dhe me cilin kengetar/e?

Më duket në vitin 2004 me Anjeza Shahinin dhe pati fituar vendin e 7 me duket!
 
  • Më pëlqen
Reactions: WxP

fcbesia

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

Ne cilin vit Shqiperia mori pjese ne Eurovizion dhe me cilin kengetar/e?

E ke fjalen per here te pare???

Mendoj se per here te pare eshte Anjeza Shahini - Image of you
ne vitin 2006, teksti:Agim Doci, Muzika:Edmond Zhulali
 

Ghost

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

E dija qe Anjeza Shahini por ne cilin vit nuk isha i sigurt me shum anojsha nga 2004 :)
 

korabi7

Antarë
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

cdo vit me duket se e cojn nga 1 Vace Zela e vjen me bisht nder shal ne vend te fundit ose para fundit
 

vitk

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

vetem vendet e varfra si puna jone i vejme shume rendesi ketyre koncerteve pa piken e vleres
 

alfonci

Veri investigatio
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

cdo vit me duket se e cojn nga 1 Vace Zela e vjen me bisht nder shal ne vend te fundit ose para fundit

Edhe Luiz Ejllin dhe Frederik Ndocin po i quan vace zele??? :D

pergjigja eshte dhene, prandaj s'ja vlen qe ta them edhe une.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

Edhe Luiz Ejllin dhe Frederik Ndocin po i quan vace zele??? :D

pergjigja eshte dhene, prandaj s'ja vlen qe ta them edhe une.

Në fakt Frederik Ndoci ka qenë vokali më i bukur në atë vit që ka konkuruar definitivisht ka pasur zërin më të mirë nga të gjithë konkuruesit po q'e do kur nuk fitoi gjë!? Pastaj votimet kanë edhe prapavijë politke ne EV!
 

WxP

Hidrauliku
Titulli: Shqiperia ne euro vizion?!

Më duket në vitin 2004 me Anjeza Shahinin dhe pati fituar vendin e 7 me duket!


Po kjo eshte :)
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top