Shqipëria në finalen e Eurosong

Arfenilla

Themelues i Forumit
Themelues
elhaida1-473x295.jpgShqipëria është kualifikuar për finalen e Eurosong. Përveç Shqipërisë sonte janë kualifikuar edhe Armenia, Rusia, Rumania, Hungaria, Greqia, Estonia, Gjerorgjia, Serbia dhe Belgjika.

Ndërkohë, bazuar në performancën e vitit të kaluar, automatikisht në finale janë kualifikuar edhe Austria, Britania e Madhe, Spanja, Gjermania, Franca, Australia dhe Italia. /albeu
elhida3-620x330.jpg


Ps..nje performanc brilante ....:respekt:Urime suksese per vendin e par ishAllah
 
Redaktimi i fundit:

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
V.I.P
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Bravo Elhaidës! Megjithëse kishte ca probleme të vogla tek performanca e saj. :)
 
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

10cen e kapem por mua nje gje me ben pershtypje, edhe ne art ne bejme tifozllik patriotik
 

Monique

With or Without u
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Interpretimi linte per te deshiruar....i terhoqi notat i beri streching ...po hajt mo
mbetet mire gjithsesi
 
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Jo mua nga ana vokale performanca mu duk teper mire, thjesht kenga mu duk me shume te bertitura dhe tjetra sme pelqen pjesa patriotike qe i japin shqipot dhe artit
 

Monique

With or Without u
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

I iku zeri shpesh here...humbi neper nota...mosrakordim midis saj dhe vokalisteve pas...dhe u corr sa mundi
sa per pjesen patriotike spo e cek hic se dihet pazari ...jemi bo si majmuna
 

Aver

.
V.I.P
Titulli: Shqipëria në finalen e Eurosong

Sa me shume qe po e degjoj aq me shume po me pelqen.

Ate pjesen aj aj aj ej ej ej do ta kisha zevendesu me ndonje instrument.
 
Top