Shqiperia ne syte e te tjereve!

Morena

...Δʝɛя...
Te gjithe ne kemi pare emisione, kemi pare dokumentare qe i behen Shqiperise
me mendime negative apo pozitive dhe pse mos ti sjellim ketu?
Mbi te gjitha video, menje pershkrim te vogel sa per krijuar te gjithe ne nje ide.
Mund te shprehni edhe idete tua, kritika etj.
Un po sjell nje qe behen cdo jave video te ketij tipi..
EstOvest - ALBANIA - La voglia d' Europa - 18-03-2012.flv - YouTube

Shqiperia dhe deshira e saj per te hyre ne Europe
-Rritet cdo here me shume deshira per Europe e Shqiperise, tregon dhe per liberalizimin e vizave.
Edhe se keto nuk erdhen shpejt por me nje ecje te avashte per shkak te ndodhive te 21 janarit.
Pas pak flet edhe ambasadori Segue ku thote qe Shqiperia ka nevoje te perparoje (ku gjithnje nga te gjithe eshte e njejta gje)
Ne nje pjese tj te videos kalohet ne nje qender informative per BE, gjithsesi mua sme pelqen se si pergjigjen keta gocat,
duke e quajtur si te vetmen rruge te shpreses per ne...

:flamuri:
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqiperia ne syte e te tjereve!

Ato gocat vetet ja paskan futur kot muhabetit lol .
 
Top