• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shqipëria "pushton" Europianin e Peshëngritjes në Izrael

Arfenilla

Themelues i Forumit

Erkand Qerimaj dhe Daniel Godelli kanë fituar gjashtë medalje në Europianin e Peshëngritjes (2 ari, dhe 3 argjedi e një bronzi).

Në kategorinë deri në 77 kilogramë Qerimaj ngriti 155 kg në stilin e shkëputjes, duke marrë medaljen e bronztë. Godelli mgriti 157 kilogramë dhe mori medaljen e argjendë për shkak të peshës trupore më të madhe se Armeni Tigran Martirosian.

Stili i shtytjes u "pushtua" nga shqiptarët ku Erkandi mori vendin e parë dhe Godelli vendin e dytë. Qerimaj ngriti 194 kilogramë ndërsa Danieli 192.

Në dygarësh Qerimaj dhe Godelli ishin në 349 kg, por Qerimaj zuri vendin e parë për shkak të peshës trupore. /albeu
 

Quku

Marakli Krapit
Titulli: Shqipëria "pushton" Europianin e Peshëngritjes në Izrael

Paraaaaaaaaaaaa Shkodra :D
 

Elushe

Vogëlushe
Titulli: Shqipëria "pushton" Europianin e Peshëngritjes në Izrael

Lum ne per shkodranet! Suksese ne vazhdim!
 

cent

...Lontano
Titulli: Shqipëria "pushton" Europianin e Peshëngritjes në Izrael

Bravo Shqiperia...Sa me lart :)
 
Top