Shqiperia! Të rrish apo te ikësh?

NGU

Wild child full of grace
And we should go to war ?( me kujtohet ai pirati me zë të hollë ke piratët e Karaibeve tre)
Ok po shkrujte ti. Do shkruj edhe unë por pa dallavere dmth më thu po edhe pastaj na del që s'je fare aty ?
Hahahahahahah e forte kjo lool
Jojo po e thashe edhe ta dish sigurt me, ja ta shof dhe iher ca teme o.
 

Fly

Larguar
Jo,
Dhe un kma ate eksperiencën e keqe si Baboon me ty,
Ti kerkon dicka me pas e injoron

E ke menduar ndonjehere pse ste ka ardhur akoma video? :d
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Hahahahahahah e forte kjo lool
Jojo po e thashe edhe ta dish sigurt me, ja ta shof dhe iher ca teme o.
Mundeni dhe teme e lire , vetem qendisni mire,qe kur ti lexoj ti.prej venat lool
 

NGU

Wild child full of grace
Jo,
Dhe un kma ate eksperiencën e keqe si Baboon me ty,
Ti kerkon dicka me pas e injoron

E ke menduar ndonjehere pse ste ka ardhur akoma video? :d
Pse me con tani ta bej i liste per ate pyetjen tende andej?
Kur tme drejtohesh mua ate citim se ke larg apo? Ashtu de, heren tj perdore.

Sa per videon ta kishe mbaruar pastaj e folshim prap.
 

Fly

Larguar
Pse me con tani ta bej i liste per ate pyetjen tende andej?
Kur tme drejtohesh mua ate citim se ke larg apo? Ashtu de, heren tj perdore.

Sa per videon ta kishe mbaruar pastaj e folshim prap.

Beje listen
Pjesen e dyte se kuptova.

Un videon te thash qe e kam ber, thjesht se kam upload pasi kam vene re te njejten indiference qe permendi Baboon :)
Kur nuk sheh deshire reciproke e mer me nge
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
lool
Kte here do kesh boommm shkrimesh:p
Bej ca te besh ate shkrimin tim nxirre me me shume vota, se do plas nga inati nese @Baboon me kalon lool
Hahahaha, nese merr me shume vota ai, shkrimin e atij te kaloj ty, ec binde publikun se esht shkrimi e tij pastaj lool. Ne cdo perpjekje e tij per te treguar te verteten do ti bej ban neper tema ????
 

NGU

Wild child full of grace
Beje listen
Pjesen e dyte se kuptova.

Un videon te thash qe e kam ber, thjesht se kam upload pasi kam vene re te njejten indiference qe permendi Baboon :)
Kur nuk sheh deshire reciproke e mer me nge
Nese e nis dicka coje deri ne fund te pakten ti per vete del i paster, pastaj sesi do reagoj une eshte vendimi im :d
 

NGU

Wild child full of grace
Hahahaha, nese merr me shume vota ai, shkrimin e atij te kaloj ty, ec binde publikun se esht shkrimi e tij pastaj lool. Ne cdo perpjekje e tij per te treguar te verteten do ti bej ban neper tema ????
HAHAHAHAHAHAHAHAHHAAAH
Lotttt
@Baboon dorezohu qe ne fillim:p
 

Fly

Larguar
Nese e nis dicka coje deri ne fund te pakten ti per vete del i paster, pastaj sesi do reagoj une eshte vendimi im :d

Un zakonisht gjerat i coj der ne fund, sidomos ato me rendesi.
Kjo ish nisme ngaqe vura re se te pelqejne motorrat dhe e mora me qef.
Heren e fundit te thash qe se kam ber dhe sta kam permendur se mendova se skishe interes.
Kur e bera te cova nje short pm per nje sqarim te vogel, un mar mundimin bej regjistrim video ti nuk thua as nje "ok" ose like meqe i ke pa hesap per te treguar qe "got it" :)

Kur dicka e ben me qef dhe per qef e nuk sheh te njëjtën gje, ja var fare.
Prit tani kur te mos kem ca te bej qe ta upload :D
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
AhahahahahahahahHahahahah
Sa dhem kur te lejn seen.
Me shkrit ?????
 

NGU

Wild child full of grace
Un zakonisht gjerat i coj der ne fund, sidomos ato me rendesi.
Kjo ish nisme ngaqe vura re se te pelqejne motorrat dhe e mora me qef.
Heren e fundit te thash qe se kam ber dhe sta kam permendur se mendova se skishe interes.
Kur e bera te cova nje short pm per nje sqarim te vogel, un mar mundimin bej regjistrim video ti nuk thua as nje "ok" ose like meqe i ke pa hesap per te treguar qe "got it" :)

Kur dicka e ben me qef dhe per qef e nuk sheh te njëjtën gje, ja var fare.
Prit tani kur te mos kem ca te bej qe ta upload :D
Me kte te fundit ja vune kapakun.
Mos e nis fare...ose e di ca? Nise se ne ate moment do te te fshihet sms-ja, te pakten lodhu mire.

Inatin e nxjerr me inat. Je gati ta shofim kush do e coje deri ne fund? :d
 
Top