Shqiponja sulmon gruan dhe ja grabit çanten

Një shqiponjë e dresuar ka sulmuar në mes të rrugës një austriake dhe ia ka grabitur çantën.

Shpendi është vërsulur në gruan 69-vjeçare dhe ia ka grabitur çantën nga duart e më pas është lëshuar disa metra më larg për të “kontrolluar” çfarë ka në të.

Gruaja ka alarmuar policinë dhe ata kanë arritur të kapin shqiponjën dhe pronarin e saj.

Pronari i shpendit ka deklaruar se shqiponja është e dresuar dhe se nuk është aspak e rrezikshme dhe se, krejt rastësisht, çanta e viktimës është e njëjtë si çanta në të cilën ai e mban ushqimin për shpendin.

Shqiponja, me gjasë, ka qenë e uritur dhe ka menduar se në atë çantë do të gjente ushqimin e vet, ka sqaruar pronari.
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

mirë që s'e ka grabitur plakën me gjithë qantë LOL.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=dEau4wC51m0]YouTube - Big Eagle attack sheep[/ame]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Hahaha !

p.s. Interesante kjo videoja METi, si pendel e bajke capin a edh a qka ke :Dhahah
 

METi

-=EdoLorEli=-
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Hahaha !

p.s. Interesante kjo videoja METi, si pendel e bajke capin a edh a qka ke :Dhahah

aty shkrujke dele -4-. Veq jom qudit kur e kom pa per herë të parë.

P.S në videon e parë nuk është plaka austriake por delja :D.

ja edhe një tjetër interesante me shqiponje. Black nashta spo ta prishi temën! nëse po kërkoj falje :).

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=CfoXJAooWhs]YouTube - Eagle Attacks Deer, New Way to Hunt[/ame]
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

SA te forta qe qenkan.E mori delen si pendel thuse ska kurgjo ndur tveta :D.
 
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Qenka shqiponje hajdute!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Shiqone kete po interesant hahahah:


[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VklTs-Tid_I]YouTube - golden-eagle-drags-goats-off-cliff[/ame]
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Ne fakt, eshte versioni full i METi-t LOL si film
 

Alchohole

Moderator!
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Qfar sy ka e qfar fuqia paska appapapa.Fshtir qe i del kush ferr ksej :p.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Na paska nxire faqen kjo shqiponja.
Kur degjoj kshu lajmesh dhe kur shoh keto vidjot , e vetmja gje qe me
shkon ne mendje eshte ta heqim shqiponjen nga simbolet kombtare dhe nga flamuri ,por urgjentisht ama.
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Ndoshta Shqiponja ska pas Faj i ka pa Parat :p hahahha
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

ahhahahahah sa interesant :D
Edhe sorrat po i ngucin njerzit rruges i kom pa edhe vet :D
 

CannibaL

The Wisher .
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Liza shkruajti :
ahhahahahah sa interesant
Edhe sorrat po i ngucin njerzit rruges i kom pa edhe vet


Ndoshta na shprehin dashurin :p hahhaha Si dihet :p
 

Liza

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Liza shkruajti :


Ndoshta na shprehin dashurin :p hahhaha Si dihet :p

ndoshta :D ama ne tv i pata pa te qeveria tu hy ata tipat ne qeveri e sorra i ngacmojke LOL
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Na paska nxire faqen kjo shqiponja.
Kur degjoj kshu lajmesh dhe kur shoh keto vidjot , e vetmja gje qe me
shkon ne mendje eshte ta heqim shqiponjen nga simbolet kombtare dhe nga flamuri ,por urgjentisht ama.

hahhahahahha E ne vend te shqiponjes te veme ca germa arabe
hahhahahhahah :kercim::kercim::kercim::kercim::kercim::kercim:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Jo jo, nje hajmali me mire, se i marrin mesysh pastaj flamurit : d
 

mirela

DODONA hajmali
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

Jo jo, nje hajmali me mire, se i marrin mesysh pastaj flamurit : d


PO te jete e Dodones hajmalia te keqen na i marrin flamurit
ose e thene ndryhse te keqen do na i kishin marre :)
Tashme ajo qe u be u be iku ajo pune , po te me kishin pyet mua pse jo :)
Po une s'kisha lind atehere lover e iku dem gjith ajo ide :kercim::kercim::kercim:
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Shqiponja sulmon gruan dhe ia grabit çantën

eh de, mos ja nxirr funin edhe ti tash :D
 
Top