Shqiptar ne Afriken Lindore?

ZHIGO

better than your ex, better than your next
o sivje o tyja sebho i nyabo...

A mendoni se nje dite mund te jeni ketu dhe do tju quajn muzungu ose bazungu?

nqs dikujt si mua i ka rene rruga ketej , le te behet i gjall dhe te pim nje birr kilimanjaro .
 

Endrra

VIP
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

beju nje ze ISIS patjeter ke shoke plot rekrut si puna jote lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

ISIS nuk eshte ne Afrike por lindje...
Une do thoja: Get the best of it!Edhe pse je vetem :)

Ah sa per faktin nqs do na e merrte mendja, Jeta eshte plot surpriza.. Ndoshta te ngushellon fakti qe dhe une jam goxha larg, ne nje vend ku as une se imagjnoja qe mund te perfundoja :)
 
Redaktimi i fundit:

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

ka shku ne kerkim te vetvetes :p

apo po bo kerkim thesaresh :p
 

Gerti2

Donatorë
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Me dergo nji foto duke i gjujt nji zezaku me grusht ose duke i leshu qent e kufirit.
 
  • Haha
Reactions: NGU

Gerti2

Donatorë
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo nuk eshte aq ekstremist jo. Kam idene se do bente edhe bamiresi madje.


Zhigo eshte turist dmth? Nga ata qe rrespektojne rregullat dhe jo nga ata qe ecin zbath neper kampe ndertimi duke kerku per shkumsa?
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Ja, te mundohet te zbardhi nai zezak.

large.gif

large.gif

large.gif
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

beju nje ze ISIS patjeter ke shoke plot rekrut si puna jote lol

fishkëllime kam nigju qe kan fillu me rekrutu femra ne menopauz ... çër menje ke? (mos boj si e indinjume tashi e tipit "sdo i flas mo me goj ktij") :p

ISIS nuk eshte ne Afrike por lindje...
Une do thoja: Get the best of it!Edhe pse je vetem :)

اër besti thu ti Soli , ktu worst e më worst . Ne fakt aktualisht po rri midis dy shteteve sepse siç e din ti puna ime funksionon ne menyr te till , neper pika kufiri .

Esht pak por paaaaaaaaak ibret , por hajde thuaj , jetohet me bazungut .

Ah sa per faktin nqs do na e merrte mendja, Jeta eshte plot surpriza.. Ndoshta te ngushellon fakti qe dhe une jam goxha larg, ne nje vend ku as une se imagjnoja qe mund te perfundoja :)

...ishte zgjedhja jote (PA KUSHTE) :p

Ca do anej o rob zoti :p

okej ,

sikur ta boja ftes 3 mujorshin tjeter do vije me mu per 3 muj knej? do mahnitesh...ahaha.

ka shku ne kerkim te vetvetes :p

apo po bo kerkim thesaresh :p

e njejta ftes , ma mban xhepi per te dyja...s'jam kursimtar i modh.

Do ket lexuar 'alkimistin' dhe po kerkon thesarin Mon :D ;)

ne fakt libra, kam kohe qe slexoj . Pershendetje , duhet te jesh anetar i ri.

sa per thesar...hahah , hiqi 4 germat e para tek "thesarin" shtoji tre te para te karroces dhe atë do gjesh ktu , lexoje sa te duash pastaj alkimistin , ti e un bashke...

;D

Daar is niemand

çuditërisht ëh,

po degjoj nje keng dhe thote ; To hard to say 3 words , To hard to make it work...kshu dhe puna jote :p

Bej te Fala majmunit

këtu ka vetëm majmune bythkuq si për çuditërisht eh. nqs e do ndonje per kujtim me thuaj...ty ta bej qefin un , se prish zemren.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

O zhigo ku je ore djale?
Mos me thuaj qe je Afrike..? :p
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

i ke parasysh ato dokumentaret tek discovery per Afriken ,

atje jam...

po ti , akoma tek borxhlinjt e fsheh kokën? :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

i ke parasysh ato dokumentaret tek discovery per Afriken ,

atje jam...

po ti , akoma tek borxhlinjt e fsheh kokën? :p

zhigo mos me bej zili,po te jesh atje ku jane ato kafshet e bukura te egra.
Bashke me ata njerzit e lasht antik e te dashur..:))
Me prej bileten se erdha.
Te iku njehere e mire edhe nga ky vende i falimantuar :p bregdetar....
 
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Mua ktej nga timori lindor me gjen. Ec te tjap i tas grosh shqipe :D
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo ca kishte ajo menuja pilaf e makaruna??? Ja merr dhe i tas nga marla me grosh dhe une me luge ne brez u nisa.....
u bone ti me honger grosh e pilaf vetem...
 

Endrra

VIP
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

fishkëllime kam nigju qe kan fillu me rekrutu femra ne menopauz ... çër menje ke? (mos boj si e indinjume tashi e tipit "sdo i flas mo me goj ktij") :pاër besti thu ti Soli , ktu worst e më worst . Ne fakt aktualisht po rri midis dy shteteve sepse siç e din ti puna ime funksionon ne menyr te till , neper pika kufiri .

Esht pak por paaaaaaaaak ibret , por hajde thuaj , jetohet me bazungut ....ishte zgjedhja jote (PA KUSHTE) :pokej ,

sikur ta boja ftes 3 mujorshin tjeter do vije me mu per 3 muj knej? do mahnitesh...ahaha.e njejta ftes , ma mban xhepi per te dyja...s'jam kursimtar i modh.ne fakt libra, kam kohe qe slexoj . Pershendetje , duhet te jesh anetar i ri.

sa per thesar...hahah , hiqi 4 germat e para tek "thesarin" shtoji tre te para te karroces dhe atë do gjesh ktu , lexoje sa te duash pastaj alkimistin , ti e un bashke...

;Dçuditërisht ëh,

po degjoj nje keng dhe thote ; To hard to say 3 words , To hard to make it work...kshu dhe puna jote :pkëtu ka vetëm majmune bythkuq si për çuditërisht eh. nqs e do ndonje per kujtim me thuaj...ty ta bej qefin un , se prish zemren.

Ca po thoshte Gerti 2 ...Nuk e dallon ndryshimin mes autoktoneve e Zhigos ?

Ta them une o Gerti 2...Qe kur ka shku Zhigoja ne Afrik , eshte shtu numri i emigranteve Afrikan ne Europe lol

Uroj mos na vijne edhe orangutanget ketej e te kerkojne Azil ahahaha :p
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo ca kishte ajo menuja pilaf e makaruna??? Ja merr dhe i tas nga marla me grosh dhe une me luge ne brez u nisa.....
u bone ti me honger grosh e pilaf vetem...

Monique , çër emri...çër sharmiiiiii froncez siç i ka hije damave gjith karshillik, por kur shof grosh e fasule sikur e dhjet içik po içiiiiiiik fare . po s'ka gjo thuj...tanët jemi ....

te kuptojn thuaj , sa popullor jemi ... eh?

lool
Quiz i ri ai ee:p

Mos me thuaj Black Smoke

po , dhe kengëtarja...super seksi .

edhe pse te them te drejten sme kan pa syt edhe gjermone edhe seksi...po hajt si te thuash po i bej qefin vetes , edhe po degjoj edhe po me shofin syt keng te bukur.

shum e kapshme je ti :p

zhigo mos me bej zili,po te jesh atje ku jane ato kafshet e bukura te egra.
Bashke me ata njerzit e lasht antik e te dashur..:))
Me prej bileten se erdha.
Te iku njehere e mire edhe nga ky vende i falimantuar :p bregdetar....

ne fakt po mendoj , do te nis ca foto...?

si fillim , qe te bosh çik nxemje...mos te vish e papergatitme hahah :p ,


Mua ktej nga timori lindor me gjen. Ec te tjap i tas grosh shqipe :D

rrofsh ,

përdor o dreq içik kultur përdor, thuj fasule jo ashtu shqeto , se na bo reaksion ... e di ti qe ktu preferojne vetem "brown bean" dhe ne fakt jane shume te shijshme.

javen tjeter do jem ne Tanzani ,

si thu i ke qef lartesite...kilimanjaro , liqeni viktoria , jevgj sa te dush , me fal sesak sa te dush . çdo më nga lajfi ti?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Ca po thoshte Gerti 2 ...Nuk e dallon ndryshimin mes autoktoneve e Zhigos ?

Ta them une o Gerti 2...Qe kur ka shku Zhigoja ne Afrik , eshte shtu numri i emigranteve Afrikan ne Europe lol

Uroj mos na vijne edhe orangutanget ketej e te kerkojne Azil ahahaha :p

kot te pys , po gjuan Gertin apo mu?

hajde mos u vej ne siklet...se di qe sikletin e le , qe kur le Shqiperine
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

O zhigo tanzania ta fshin sharmin qe kur te ve para me tarzanin.... mgjth eksperience e bukur duket.
te nisem une franzecja sharmante monique nga karbunara?
 
Top