Shqiptar ne Afriken Lindore?

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Marla me gjethe pa gjethe?
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

po mos nigjo mi Monika ça thot bota ,

gjonat qe t'i dish me i vlersu , duhet me i prek me i shiju (me e hongër ka i çik , qe te djegi ne rast se nk te pelqe ose ose te shofish fishekzjarre ne rast te kundert... kupton moooj)

Amon se marla o zevzeke , mos na e vej ne siklet :p
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

po , dhe kengëtarja...super seksi .

edhe pse te them te drejten sme kan pa syt edhe gjermone edhe seksi...po hajt si te thuash po i bej qefin vetes , edhe po degjoj edhe po me shofin syt keng te bukur.

shum e kapshme je ti :p

Shih me sy e plas me zemer:p
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

po mos nigjo mi Monika ça thot bota ,

gjonat qe t'i dish me i vlersu , duhet me i prek me i shiju (me e hongër ka i çik , qe te djegi ne rast se nk te pelqe ose ose te shofish fishekzjarre ne rast te kundert... kupton moooj)

Amon se marla o zevzeke , mos na e vej ne siklet :p

Kompri Moni ty si jo
Ate bishen e tazmanise ma nis i cik knej ta kem gjendje per cdo rast...
marla me gjethe fiku apo ahu?
 

Endrra

VIP
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

kot te pys , po gjuan Gertin apo mu?

hajde mos u vej ne siklet...se di qe sikletin e le , qe kur le Shqiperine

eh ... po gjuaja ket gocen qe te ka ber like per kete postimin , po te le radhe ti thua ?
skam chans :)

ps:mos e vrit menen shume se vape e madhe esht !
 

Moonlight

With or Without u
Staf në FV.AL
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Hahahahaha.... nje piruet te lutmi shume
 

Didi

C'est la vie.
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

o sivje o tyja sebho i nyabo...

A mendoni se nje dite mund te jeni ketu dhe do tju quajn muzungu ose bazungu?

nqs dikujt si mua i ka rene rruga ketej , le te behet i gjall dhe te pim nje birr kilimanjaro .

O zhig, na hap rrugët andeja njëherë, që kur të vim ta kemi fushë me lule :p
Po mirë ore, shumë larg ke ikur ti.
E hape qëe hape temën, se mo thua ndonjë gjë interesante ë. اa bën andej,
si është aty ku rri ti etj. Dhe na posto ndonjë foto, lëri llafet

Të përshëndes!:)

Ps. Kujdes se mo të rrëmben ndonjë majmun andeja e na bëhesh selvaggio. Lol
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

اër besti thu ti Soli , ktu worst e më worst . Ne fakt aktualisht po rri midis dy shteteve sepse siç e din ti puna ime funksionon ne menyr te till , neper pika kufiri .

Esht pak por paaaaaaaaak ibret , por hajde thuaj , jetohet me bazungut ....ishte zgjedhja jote (PA KUSHTE) :p

haha... Po shikoj anen pozitive more. MErr pak shpirtin e NEvit dhe bjer ne dashuri me boten e eger atje. aman mqafsh ma merr Nevin nja 1 jave ta shofe mire Afriken se na plasi. haha.. Kujto se eshte Jeta atje si neper dokumentare dhe foto.. Shef rrobet ngjyra ngjyra e harro sa her mund te nderrohen ato rrobe :?
Nejse, une skam qene ne afrike ama kam njohur shume shume nga Shtetet ku po qendron ti :D.. Te kuptoj deri diku...

p.s. Kjo tema morri kot, spo marr vesh per ca flitet me..

Mgjth Didi paska thene dicka sh interesante: Na sill ndonje foto dhe ndaje me ne eksperiencen :)..
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Gjen shqiptar ne Kongo po te ra rruga andej. Punojne ne nje kompani te vajzes se presidentit... apo mbretit ckado qe eshte.

Personalisht edhe po ta dija ku jane, do ti bija nga rruga tjeter.
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

@Nevo "...tu naenda zanzibar?", ta pres bileten?

te shkojm direkt ne zanzibar , te takojm dhe tarzanin me ket rast . hah . nje llaf goje...dhis iz siri , mi end ju :p (pak onglisht , pak swahilisht)

@Soli , sme bohet me ik nga ktu . Si shpjegohet?

@Mono respekte lartmadhnis sate...te fala ke ,

@Aver anej jan per luft vlla, un jam paqsor , kapitalist : ))))
 

LoSsT

VIP
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Ne Zanzibar qeka bileta sa tata moma Zhigo, Lol
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

me llogaritjet qe bo ti...i bi me shkul floket (dmth e kto dy tri qe na kan njel) ,

kam hesap tjeter un ,

zanzibarin e shof me sy me mjes , 5$ mbo rruga kupto or tiiii...sa per Nevin do hapim nje teme dhe do kontribuojm qe ta sjellim knej , se ka ra nivel andej nga kufiri i jugut te Shqipnis , kriiiiiz fare.
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Bej te fala Zanzibarit prej meje...
Po me pret per muajin e mjaltit lol
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

@Nevo "...tu naenda zanzibar?", ta pres bileten?

te shkojm direkt ne zanzibar , te takojm dhe tarzanin me ket rast . hah . nje llaf goje...dhis iz siri , mi end ju (pak onglisht , pak swahilisht)

Zhigo,fotot si ke sjell ?
Bileten prije ,e me thuj pyllin ne cilin do me presesh :p hahahahaha (besoj pyje ka me shumic atje ku je ti eh )
Ndryshe mos ma permend me zanzibarin hahahah

Te pershendes :)
 
Redaktimi i fundit:

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

@didi ,

e di qe futesh ndonjeher dhe lexon...shpresoj te kapi syri keto imazhe pak si te lodhura por me dedikim per ju qe kerkuat foto :).

IMG-20150927-WA0016.jpg

1.jpg

dhe nje sa per te thy čik akllin per načut e forumit :)
2.jpg

@Nevu ,

več mbushi mendjen vetes ti qe te vish mos prit si xinxefillja(zzina :p) qe pret me u martu , te tjerat mi le mua ne dor. Edhe po nk pati pyll...do ta bejme nji per ty ¶:

@sensuu ,
sma vare ti...ika un , erdha ketu ne fund te botes , po če do...dhe ktu me gjete ¶:

@zzina ,

thuji ta bler ketu unxen , qe ta mač men qe ke qen ne zanizibar , ndryshe eshte isoj sikur po shko ndurres me pushime ¶:
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Zhigo na sjell noj foto te konkursi i FV dreqo se vdiqem tuj marre ne galeri :yep:
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

kitra, e kam nda mendjen do sjell video...por spo gjej nai gabel (me falni susak) qe i vje dorës per nga teknologjia ... qe te boj čik editim...heh

@Niki , cma ket profil pikčər...si profil anoreksikesh miii :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Ti je kjo mo ? :p
Qenke nxire pak si shume ..Edhe k'to na kishin ngelur pa ardhur ne forum lool
 

Violetta

>> KS- AL. etnike <<
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Nuk mendoj se nje dite do jem aty, se nuk shkoj fare...

Sne duhet gje atje......
 

ZHIGO

better than your ex, better than your next
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Jetesa kurre mos thuaj kurre thot ajo shprehja, dhe un me par u tallja me faktin se nje dite mund te vija ketu...por ja qe per ca xixa me shume njeriu ben kthesa te forta ne jete :)

Shijoni dhe nje video amatore nga une :


[video=youtube;V-eWkKXoSjA]https://www.youtube.com/watch?v=V-eWkKXoSjA&feature=youtu.be[/video]
 
Last edited by a moderator:

Marla

InVinum Veritas
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Me plantacione hashashi merret :p qe kur u lli Lazarati ka shku ka emigru anej Lol

Zhigo ckina si je ke gjej noj nuse byfzez anej Lol
 

Marla

InVinum Veritas
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Jetesa kurre mos thuaj kurre thot ajo shprehja, dhe un me par u tallja me faktin se nje dite mund te vija ketu...por ja qe per ca xixa me shume njeriu ben kthesa te forta ne jete :)

Shijoni dhe nje video amatore nga une :
[video]https://youtu.be/V-eWkKXoSjA[/video]

Fiks si shijaku po me duket Lol
 

sensuu

sweet
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

@didi ,

e di qe futesh ndonjeher dhe lexon...shpresoj te kapi syri keto imazhe pak si te lodhura por me dedikim per ju qe kerkuat foto :).

Shiko fotografinë 24680

Shiko fotografinë 24681

dhe nje sa per te thy čik akllin per načut e forumit :)
Shiko fotografinë 24682

@Nevu ,

več mbushi mendjen vetes ti qe te vish mos prit si xinxefillja(zzina :p) qe pret me u martu , te tjerat mi le mua ne dor. Edhe po nk pati pyll...do ta bejme nji per ty ¶:

@sensuu ,
sma vare ti...ika un , erdha ketu ne fund te botes , po če do...dhe ktu me gjete ¶:

@zzina ,

thuji ta bler ketu unxen , qe ta mač men qe ke qen ne zanizibar , ndryshe eshte isoj sikur po shko ndurres me pushime ¶:

sta kam var une ty?????????
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Shqiptar ne Afriken Lindore?

Si ke kaluar Zhigo? :) FV se i mungo llogjika jote.
 
Top