Shqiptaret ne amerike( Albanian Americans)

land

Carpe noctum
Doja te dija, ka antare nga ky forum qe jetojne ne amerike?

Ndoshta ekziston teme e ngjashme por nuk e kam vene re.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
 

land

Carpe noctum
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
Me cik perpjekje ja del te jesh dhe fizikisht lol.
 

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
Lol gjitonia senksi perballe teje jam une , ndryshe nga ty qe ben surf une jam shtangiste 😝🤣
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
Sa lek akullorja?
 

land

Carpe noctum
Nick tjeter, ti ben surf cdo dite, :p but at the same time a shark is spotted nearby:D

It's dangerous surfing in California, lol

Ke pa shum filma Hollywood-i.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Nick tjeter, ti ben surf cdo dite, :p but at the same time a shark is spotted nearby:D

It's dangerous surfing in California, lol

Ke pa shum filma Hollywood-i.
Ne fakt jam dokumentuar por jo me filma.
Madje kam menduar dy mundesi
Njera : nje delfin do me shpetoje
Tjetra : protezat ne krah do me shkonin shume
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Akoma s`jam,amaaa ne planet pak me afatgjata e shof veten andej. :p
Megjithese ndoshta do ndaloj me afer,Ne Anglin me shi e re te zeza. ahahahahah
Sepse eshte vetem 3 ore ne mos gaboj me avion nga shqiperia.ndersa ne Shba,je si i humbur per vendlindjen e njerzit e tu.
Amaaa Ti @land m`prittt me durim. ahhahahahahaha
 

land

Carpe noctum
Akoma s`jam,amaaa ne planet pak me afatgjata e shof veten andej. :p
Megjithese ndoshta do ndaloj me afer,Ne Anglin me shi e re te zeza. ahahahahah
Sepse eshte vetem 3 ore ne mos gaboj me avion nga shqiperia.ndersa ne Shba,je si i humbur per vendlindjen e njerzit e tu.
Amaaa Ti @land m`prittt me durim. ahhahahahahaha
England is so boring lol, come to the USA.

Waitin' for you.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Ka.
Edhe une menderisht jam atje dhe ne 3-4 vende te tjera te botes,ndaj do futem duke hap rradhe me berryla

Pershendetje,jam Nicktjeter e jetoj ne California,bej surf cdo dite dhe punoj ne nje dyqan akulloresh.
A eshte hapur dyqani akullores?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
@Marla do hete paguar mire qe zgjohet ne 7 te mengjesit e si e djele, gjeja e pare qe ben eshte hedh kete foton
Pastaj shkon ne banjo lol
 
Top