Shqiptaret ne Angli

NGU

Wild child full of grace 💫
Pak a shum i di e vet po per me shum info a kupto
Mire e bo qe kerko info se ktu ska gje qe nuk dine dhe shpresoj te te vine ne ndihme.

Po cne nga Anglia? Ke dhe vende te tjera mo qe jane me lehte me kalu.
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Mire e bo qe kerko info se ktu ska gje qe nuk dine dhe shpresoj te te vine ne ndihme.

Po cne nga Anglia? Ke dhe vende te tjera mo qe jane me lehte me kalu.
Ku pershbll
 

Baboon

Relax
Nga foto dukesh sikur paske ngel në Gjermani ose në vëndet Nordike lol.

Sic tha edhe parafolesit 😜

Merr bukë me vete edhe kërcej kamonit.
Pse me pagujt lek mër vllai kot jepi lek shoferit po.
 

Baboon

Relax
Besoj se per pune do jesh.
Ke Zvicren, Gjermanine, Hollanden gjej ndonje pune ne te zez dhe fiton goxha, ose futju Italise me koke dhe shperndaj "miell":p
Ja kjo që i kan ra kaçurrelat rrugëve të Europës tu punu në lopatë 😜🤪🤪
Kujdes mos thyhet noj thu kur shkruan 🤣🤣🤣
 

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ose po deshe ec ktej nga une, per nje shume modeste €200,000 t’bej me letra dhe mbasi ti kesh be letrat, nisu per Angli 😂
 

klodi20

Antarë i Respektuar
Besoj se per pune do jesh.
Ke Zvicren, Gjermanine, Hollanden gjej ndonje pune ne te zez dhe fiton goxha, ose futju Italise me koke dhe shperndaj "miell":p
Ajo puna miellit sss 😂
 
  • Haha
Reactions: NGU

NGU

Wild child full of grace 💫
Ja kjo që i kan ra kaçurrelat rrugëve të Europës tu punu në lopatë 😜🤪🤪
Kujdes mos thyhet noj thu kur shkruan 🤣🤣🤣
Avash ti avash, rrelse sjam.
Sa per info une i kam letrat e Mk qe sguxo rob me mi prish lool
 

Baboon

Relax
O me hapet ankand 🤣🤣
Mos ju ndaj pazarit parë isha unë që të thirra lene ca thotë ai shif ç'a bo lega.

Në si rob me dorë në zemër i themi 80 mij 💶 ene një 6'she birra përsipër 😜🤣🤣🤣
 

Baboon

Relax
Un du me shtu e 1 kjo thot hiqe 🤣
Epo ktu lale jena gjithë nga fshati nëm mos kërko borxh 😜😜🤣🤣🤣

Të të them i gjo vllai bo nji cont shpine i pagure me ujë nji me supë futi kaj tub lidhu aty poshtë diferncialit kamionit, do vush i cik mo me të mira me të kqia aty po s'ka vdek kush.
Lahu pastrohu ene na ço neve foto live nga Londra si mret masanaj 😜🤣🤣
 
Top