Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Mire se vini ne temen per bashkeatdhetaret tane,nga Maqedonia,Ulqini dhe me gjere.
Ketu jini te mireseardhur,me pershendetje,informacione,diskutime e bashkebisedime.


PS:Legjenda ja dhe tema te cilen ju kerkoni te jete e hapur.
Kalofshi mire!!
 
Redaktimi i fundit:

princesha

Warrior Princess
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Mire se ju gjeta...Ju pershendes nga zemra e Ilirides...
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

ju faleminderi shum stafi i respektuar pranove kerkese tim
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

pershendetje nga tetova[video]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQTkf7G2VBensAdMvfgM50DiDJ2n6zuV kkITeO7204Iq1B0Ao22jJud_vU[/video]
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

legjend na sjell foto me madhesi me te madhe mor legjend trimi :liber:tetova-20132.jpg
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

legjend na sjell foto me madhesi me te madhe mor legjend trimi :liber:tetova-20132.jpg

E pamundur te gjendet foto e ndonje qyteti te banuar me shqiptar dhe te mos kete ndonje mbindertim ne banesa kolektive. Lol
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

E pamundur te gjendet foto e ndonje qyteti te banuar me shqiptar dhe te mos kete ndonje mbindertim ne banesa kolektive. Lol

Aaaa tlutem nE cdo her kemi qen te bashkuar kolektivishte prandaj :murit: ps. kjo tetova njIhet edhe sikur vend i helmit ...ndoshta legjenda se eshte nga atje do na sjell infoo me shum :happy:
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Aaaa tlutem nE cdo her kemi qen te bashkuar kolektivishte prandaj :murit: ps. kjo tetova njIhet edhe sikur vend i helmit ...ndoshta legjenda se eshte nga atje do na sjell infoo me shum :happy:

Na qejfin ja bom legjendes dhe ja hapem temen, tash presim nga ai foto dhe info :p
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Na qejfin ja bom legjendes dhe ja hapem temen, tash presim nga ai foto dhe info :p

po sigurisht dhe mi jap pak hapsir edhe ne chat !:hi: si vlla i legjendes si moter si staf per ket pun edhe jemi :coca:
 

Aver

VIP
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

po sigurisht dhe mi jap pak hapsir edhe ne chat !:hi: si vlla i legjendes si moter si staf per ket pun edhe jemi :coca:

moter chat mundesi ke 10 min falminiderit

Lol
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

ju faleminderit shum nga zemra mikpritje vllazerore jam gatshem qfar deshiron ju une jam ketu
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

tetova mire esht po behet gat per takim madhshtore

Cfar takimi ?na sjell info me shum se edhe tetova eshte pjese shqiptare o legjend:po:
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

tetova ka qen esht dot jete pjese nene shqiperi mos u merakos pranon chat
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

tetova ka qen esht dot jete pjese nene shqiperi mos u merakos pranon chat

Vertet qenka pjese e nenes shqiperi o sa mir me ken shqiptar o hejjjj:nanana: ( jo nuk pranoj chat):pinok:


p.s legjend na sjell info se me duket eshte mbajt ni protest kunder ndotjes se ajrit ne tetov?
 

legjenda

Tetova
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

Vertet qenka pjese e nenes shqiperi o sa mir me ken shqiptar o hejjjj:nanana: ( jo nuk pranoj chat):pinok:


p.s legjend na sjell info se me duket eshte mbajt ni protest kunder ndotjes se ajrit ne tetov?

duhet te kesh debat mirfill mes meje e teje
 
Titulli: Shqiptaret ne Maqedoni, Lugine, Malesi e Madhe!

O legjendo mos hy ne territorin e huaj !
 

Desa

“The truth can be a bad choice for a wise man”
Si nuk paskam përshëndetur këtu.
Rrënjët nuk harrohen nga do që të përplasin valët e jetës.
🤗
 
  • Zemer
Reactions: NGU
Top