Shqiptari nga Kosova tmerron policinë e Aargaut në Zvicër

legjenda

Tetova
auto_poli1586621923.jpg


Shqiptari nga Kosova tmerron policinë e Aargaut në Zvicër
Të premten në mbrëmje, një 30-vjeçar shqiptar nga Kosova derisa arratisej u përballë me një ndjekje të egër të policisë në zonën Aarau.Për disa minuta i arratisuri shkaktoi manovra të rrezikshme dhe madje edhe bllokuesi me gozhda nuk mund të ndalte veturen e tij ne ikje.https://www.botasot.info
 

Attachments

  • auto_poli1586621923.jpg
    auto_poli1586621923.jpg
    41.2 KB · Shikime: 0
  • auto_poli1586621923.jpg
    auto_poli1586621923.jpg
    41.2 KB · Shikime: 0
Top