Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

legjenda

Tetova
A mund të flej rehat tani kur ëndrrat e mija u bën realitet.
Faleminderit shumë për mbështetjen e madhe! Do të më marr disa ditë të ju falendëroj secilin, por ju premtoj se do ta bëj!", shkruan shqiptarja Serena Bucaj, e zgjedhur si Miss New York City./Bota sot
largea_12507381_972821592805457_7402329219159103136_n1453118444.jpg
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Ta gezoje kuroren ....AMA duke pretenduar qe eshte duke fjetur me ato lloj vathesh e lyer dhe e ngjyer e plus me rripin & kuroren next to her , me duket nje gjest absurd dhe qesharak .

Nuk rrijne pa ndonje gafe nga pas , shqipet . lool
 

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Oj shoqe Zane po per pune reklame moj se sbesoj qe fle ashtu,pastaj cka lidhje me shqiptaret kjo kudo ne show biz ne filma etj po ti shohesh ashtu flene te lyera e te pispillosura sikur jane per pasarele madje te veshura edhe me ndonje kemishe te tejdukshme nate per te reklamuar permasat e gjirit persik lol ....
Po he moj se ja do puna kesaj kshu :p
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Reklame idiote.... sot nuk po don t'ja dij me njeri per Miss Boten , jo me miss New Yorkun. Te Ishte ulur mbi krevat hajt me, por duke pretenduar qe eshte duke fjetur gjume me gjithe ate truk, vathe etj etj , ide idiote.

Hipokrizi bashke me shembullin tend.
 
Redaktimi i fundit:

AnGeLiC

VIP
V.I.P
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Cfare kishte per hipokrizi tani komenti im ?
Epo thame ty te pelqen vetem publiciteti qe i ben vetes lool,por me ndryshimin se ate e njeh nje shtet i gjithe ndersa ty dy tre jargamane forumist lol

Naten Cupke! :D
 

TinkyPinky

🎈Stay wild moon child ❤️
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Bla bla bla bla
Ne femrat do gjejm gjithmon dicka per te kritikuar dhe aty ku ska tek seksi i njejte.
Asnjeriut nuk i ka ndodh te futet ne krevat me rroba te mira dhe te mbaj prane dicka qe e ben te ndihet mir?
Un e boj vazhdimisht kur jam vetem ne shpi sepse sduroj hapesiren e madhe te krevatit.
Gjithsesi shum e bukur
 

Jonio

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Urime vajza qe ka fituar Miss New York City!Nuk kam asnje koment tjeter sepse vetem tre rrjeshta jane shkruar ketu edhe nuk me duket se ka then ndonje gje te keqe.Ka pasur nje enderr edhe e ka realizuar ate.Cfare ka te keqe ketu?Apo edhe per enderrat tani duhet te marim leje si te enderrojme. :D
 

Monique

With or Without u
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

fli xhan fli, tek e fundit ku ka me bukur se te realizosh endrrat ne kete bote kaq te ndyre dhe mizore...

endrrat nuk paragjykohen cilado qofshin ato... :)
 

VIP

V.I.P
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

eh pun fati :( edhe un dua te jetoj nmes te londres :p
Po si dihet si merr jeta :)
E bukur qenka, sqenka sh e keqe apo makiazhi ben tveten xp
 

Zana1

Braveheart
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Cfare kishte per hipokrizi tani komenti im ?
Epo thame ty te pelqen vetem publiciteti qe i ben vetes lool,por me ndryshimin se ate e njeh nje shtet i gjithe ndersa ty dy tre jargamane forumist lol

Naten Cupke! :D

Akoma fillon me k'to komentet hipokrite - personale . I paske qejf edhe pergenjeshtrimet ... Ne forum nuk me njeh as nuk njoh njeri , e as nuk do te kene fatin qe te me njohin .

Ndersa ne lidhje me temen , me ate sy e shikoj une ... Sapo e pashe foton direkt k'to idiotlleqe me rane ne sy , do thuash ti qe ka plot njerez qe flene Ashtu , sigurisht qe ka por imazhin qe percjell eshte qesharak , sepse te gjithe e dime qe per nje gjume te rehatshem I zhvesh te tera , nuk te keshillohet nje gjume me tere ato vathe e make -up , fakti qe fotua eshte bêre me dijeni duke pretenduar qe je duke fjetur gjume per Mua eshte idiotllek , sepse po e njenta gje mund te Ishte realizuar me nje makiazh te Lehte qe nos ti binte ne sy , pa bizhuterina e ate budallekun e kurores duke fjetur me te .

Qesharake dhe e tepruar . Enderra tashme I eshte bêre realitet , nuk eshte e nevojshme per gafa nga pas . Edhe fjalimin e paska mbajtur si Sali gomari , ju premtoj . Loool

Ps... Jetmira , edhe nje gomareshe ti vesh aq shume make up , e te ja krehesh bishtin del yll. Loool
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Staf në FV.AL
Adm
Titulli: Shqiptarja Miss New York City, tani fle më rehat

Ne fakt menaxheri i saj,ka gjete vertet ide aspak fine dhe te duhur per reklamimin.
Ose me sakte elementet qe jane ne bashkpunim mes gjumit,krevatit dhe vajzes,vijne ne shije te rendomt.
Per kete se ka fajin vajza sigurisht, por menaxheri apo fotografi i saj gomar.
Sa per cmimin urime vajzes!!
I lumte bukuroshes!
 
Top