• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtatzënat si sirena, mrekullia që ndodh në ujë

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Teksa nënat e reja janë në atë që cilësohet si pritja e ëmbël, ato dëshirojnë që çdo moment që kalojnë ta gdhendin në memorjen e tyre dhe kjo fare mirë mund të arrihet me realizimin e një seti fotografik.

Artisti Adam Opris ka pasur ide të shkëlqyera për ti fotografuar ato nën ujë. "اdo set fotografik zgjat rreth një orë e gjysmë dhe kur femrat hynë në ujë, unë sigurohem që ato të mos rrinë shumë në ujë", është shprehur ai.


/albeu.com/ 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Komisioni i disiplinës pranë UEFA-s ka penalizuar Shqipërinë për ndeshjen e ndërprerë me Serbinë, duke i dhënë kësaj të fundit fitoren 3-0.
Në vendimin e shpallur mëngjesin e kësaj të premteje, UEFA nga ana tjetër i ka hequr 3 pikë Serbisë dhe e ka dënuar këtë kombëtare me dy ndeshje pa tifozë.

Më tej në vendimin e saj organizmi ndërkombëtar i futbollit ka vendosur gjobitjen e të dyja federatave të futbollit me nga 100 mijë euro gjobë.

Ndërkohë, Federata Shqiptare e Futbollit ka njoftuar pas këtij vendimi se do t'i drejtohet Komisionit të Apelit për vendimin e UEFA-s.

/ Top Channel
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Cfareeeeeeee????????????? i ka dhene 3 piksh Serbise??? E tmerrshme... Ca beri shqiperia????ncncnc
 

Marla

PPSL
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Shqiperia beri ate qe ka bere keto 20 vitet e fundit ASGJE ! Nje shtet i pafuqishem per ti treguar botes qe dhe shqiptaret kane dinjitet!
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Piket krimineleve te cilat kinse iu merren...por faji i mbetet atij qe nuk ka faj - Shqiperise. Perse te denohet federata shqiptare, nuk e kuptoj dot!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Sa u merzita tani :(.. ncnc...
 

Marla

PPSL
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Une e prisja kete gje ne fakt!


Ajo cka me habit me shume eshte qendrimi i shtetit shqiptar jo per dukurine padrejtesi ne futboll por per dukurine padrejtesi politike.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Une e prisja kete gje ne fakt!


Ajo cka me habit me shume eshte qendrimi i shtetit shqiptar jo per dukurine padrejtesi ne futboll por per dukurine padrejtesi politike.
NDersa une se prisja, minimumi thash do thone te riperseritet, por qe do merrte serbia 3 pikshin asnjeher... sa per marredheniet diplomatike, me mire te priten fare, sidomos pas deklaratave qe beri dhe presidenti.
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Eh po si do pretendonim ne drejtesi nga po ata "kolloset"kriminel te djallit qe na ndan mes qenerve te Ballkanit,per te qetesuar keta te fundit.Esht normale krejt vendimi i saj,thjesht ne jemi ne rutin eprseritse vetem ne 2014,kjo gje ndryshon.
Jo po te na dalin tani keta vizionaret civil te na jystifikojne pak kete qendrimin e Efas-kriminele.
Jo per gje por ne kemi brenda nesh qe fajsojme veteveten tone ,pffffff
Ne djall wefa bashke me sportin e saj.
Rendesi ka qe lojtaret tane luajten me dinitet dhe ben sjellje dinitoze dhe te duhur.

Tani sa per Shtetin ku kemi ne shtet .
 

LoSsT

VIP
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Ky muhabet ishte i ditur qe ne momentin ku perfaqesia e gjyqetareve te asaj ndeshje konfirmoi faktin qe ekipi shqiptare nuk pranoi te rifutej ne fushe per te vazhduar ndeshjen.
Kjo ishte nje shuplake e madhe per ata qe mendojne se shqiperia mbrohet denjesisht nga partnere dhe aleate, duke nxjerr ne pah fakti qe kjo e fundit ndodh vetem kur keta te fundit kane interesat e tyre.

E ne fund kjo ndeshje mbyllet me shprehjen e famshme " Topi eshte i imi, penalltin e gjuaj vete"
 

cent

...Lontano
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Ja dhe "triumfi" i drejtesise nga UEFA. pfff mortja qe sna ha neve si shtet .:paqe:
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Ja dhe "triumfi i drejtesise" mortja qe sna ha neve si shtet .:paqe:
cent, drejtesia eshte ne anen e te fortit, dhe ne keshtu te ndare jemi shume te dobet per te triumfuar
 
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Va te faire foutre platini


 

Attachments

Redaktimi i fundit:

Endrra

VIP
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Cili eshte morali i kesaj historije ?!
Qe ti zhdepim Serbet kur te vijn tek ne, se veç ne kete menyre marrim 3 pike :)
 

Monique

Monique Multipass
Staf në FV.AL
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Cili eshte morali i kesaj historije ?!
Qe ti zhdepim Serbet kur te vijn tek ne, se veç ne kete menyre marrim 3 pike :)
JO , morali i kesaj eshte
ne ndeshjen e kthimit do i zgerdhijme ne dru kur..t e serbise , do i thyjme ne mes dhe do marrim 3 pikshin.


jam gje gabim ne perllogaritje?
 

Endrra

VIP
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

JO , morali i kesaj eshte
ne ndeshjen e kthimit do i zgerdhijme ne dru kur..t e serbise , do i thyjme ne mes dhe do marrim 3 pikshin.


jam gje gabim ne perllogaritje?
Hera e pare ne jeten time qe kam nje deshire te papermbajtshme te jem ne nje stadjum :D
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Kjo tregon edhe njehere sesa shtet i vogel jemi... dhe jo se lojtaret tane kishin faj. po futja kot, jemi mesuar me padrejtesi.
 
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

kjo eshte Europa qe kaq shume po perpiqemi te na pranoj ne gjirin e saj "te drejte" e "demokratik"... edhe njehere treguan se vazhdojne te jene po ata te 1913 ...
 
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Sikur shqipetaret te kene mbeshtetjen e shtetit
nuk ndalen perpara azgjeje!
Ky vendim pritej, dhe nuk eshte çudi qe ne jetojme nen sqetullen (e qelbur) te europes
sa padrejtesi jane bere ne kete bote nga tiranet e drejtesise! Ky nuk eshte vetem turp
ky eshte skandal.
 

Hartini

Antarë i Respektuar
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Pa koment njeher pernjeher ! Koha per rreflektim , per perkthim te vendimit te komisjonit te uefa !
 

Marla

PPSL
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

JO , morali i kesaj eshte
ne ndeshjen e kthimit do i zgerdhijme ne dru kur..t e serbise , do i thyjme ne mes dhe do marrim 3 pikshin.


jam gje gabim ne perllogaritje?
Dakort me ty! :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Kujtoje dhe dua te mendoje se Federata shqiptare edhe munde ta menaxhonte ca me mire kete situate po qe so te kishte me te avancuar sistemin e komunikimit me palet dhe publikun. Disi me dket se ka qene paksa shume ekrekosur keto dite.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shtatzënat si sirena, mrekullia që ndodh në ujë

Presim nga uefa drejtesi...kur ktu brenda forumit te fshijne pa asnje arsye
Hec mo....se mos e kam per here te pare

O Mon mos na ka ren Platini shtatzan aman te keqen ... po ca lidhje ka kjo teme me uefa iher
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Thoshte nje thinjosh: Kan punuar argjinaturat,eshte kapur nga te 4-ta anet Kombi Shqipetar!

Historikisht kemi qene pike kyçe per Rusine dhe Europen,hakmarrje per Shqipetaret qe derdhen gjak per te mos humb Gjakun KUQ E ZI.

Sot 1 Vit ne "Loro Borici" te pakten 1 milion Shqipetare do e rrethojn Stadiumin RED & BLACK,do i perdhosim ashtu siç ua bem ne shtepine e tyre,aty ku ju djeg me shume! (pa dhune)
 
Top