• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Shtatzënat si sirena, mrekullia që ndodh në ujë

L0v3rM4n

VIP
Vendndodhja
It
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Sikur shqipetaret te kene mbeshtetjen e shtetit
nuk ndalen perpara azgjeje!
Ky vendim pritej, dhe nuk eshte çudi qe ne jetojme nen sqetullen (e qelbur) te europes
sa padrejtesi jane bere ne kete bote nga tiranet e drejtesise! Ky nuk eshte vetem turp
ky eshte skandal.
 

Hartini

Well known member
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Pa koment njeher pernjeher ! Koha per rreflektim , per perkthim te vendimit te komisjonit te uefa !
 

Marla

Marla is back!
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

JO , morali i kesaj eshte
ne ndeshjen e kthimit do i zgerdhijme ne dru kur..t e serbise , do i thyjme ne mes dhe do marrim 3 pikshin.


jam gje gabim ne perllogaritje?
Dakort me ty! :D
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Kujtoje dhe dua te mendoje se Federata shqiptare edhe munde ta menaxhonte ca me mire kete situate po qe so te kishte me te avancuar sistemin e komunikimit me palet dhe publikun. Disi me dket se ka qene paksa shume ekrekosur keto dite.
 

PiNkY

Anëtar i Nderuar
Titulli: Shtatzënat si sirena, mrekullia që ndodh në ujë

Presim nga uefa drejtesi...kur ktu brenda forumit te fshijne pa asnje arsye
Hec mo....se mos e kam per here te pare

O Mon mos na ka ren Platini shtatzan aman te keqen ... po ca lidhje ka kjo teme me uefa iher
 

BoOoMBaStiCk

Il Silenzio
Vendndodhja
Hitler Land
Titulli: Vendimi i UEFA-s: Humbje 3-0 ndaj Serbisë

Thoshte nje thinjosh: Kan punuar argjinaturat,eshte kapur nga te 4-ta anet Kombi Shqipetar!

Historikisht kemi qene pike kyçe per Rusine dhe Europen,hakmarrje per Shqipetaret qe derdhen gjak per te mos humb Gjakun KUQ E ZI.

Sot 1 Vit ne "Loro Borici" te pakten 1 milion Shqipetare do e rrethojn Stadiumin RED & BLACK,do i perdhosim ashtu siç ua bem ne shtepine e tyre,aty ku ju djeg me shume! (pa dhune)
 
Top