Shtepi ne pyll: Shtepi qe na kujtojne femijen brenda nesh!

U be sebeb @E**A** ne fakt, por une po e hap si teme. :)
Ju kujtohen (treehouses) shtepite/kasollet (s'di si i quajme, :D) qe ndertohen mbi peme?, ose ne bahce per femijet qe te luajne? (mos filloni me batuta tani rreth kolibeve te qenve, oookkk??) Mua po, ndonese nuk pata asnjehere 1. Ama e kam patur 1 eksperience te tille disa ditore. Ka qene 1 resort ne pyll, dhe keto shtepite e drurit me cati te thepisur ishin vendosur rreth njera tjetres. Brenda vetem dysheke per te fjetur :D Ishte bukur :D

Ketu mund te sillni foto te tilla me pak fjale qe te mos e zgjas kot :D

cover.jpg
 

Me pelqejen shum shpit prej druri i kam fiksim dhe jam bindur me shum per nje shpi me dru duke par shum emisone te tilla si kjo qe ka sjell Xhelozi. Kto lloj shpish i bejen shum andej nga Kanada Dhe ne Alaska po ashtu dhe Amazona ..Esht nje grup qe bejen vetem shpi druri ne vendet me te largta te ktyre dhe mes pyjeve bejen shpi fantastike te gjitha ne dru ..

 
Me pelqejen shum shpit prej druri i kam fiksim dhe jam bindur me shum per nje shpi me dru duke par shum emisone te tilla si kjo qe ka sjell Xhelozi. Kto lloj shpish i bejen shum andej nga Kanada Dhe ne Alaska po ashtu dhe Amazona ..Esht nje grup qe bejen vetem shpi druri ne vendet me te largta te ktyre dhe mes pyjeve bejen shpi fantastike te gjitha ne dru ..


Ajo qe sjella un esht ndertu nr canada mirpo ky ka dhe kabina tjera qe nderton ne variante dhr projekt zbatime te ndryshme . Mirpo jan shum te bukura 😊
 
Ajo qe sjella un esht ndertu nr canada mirpo ky ka dhe kabina tjera qe nderton ne variante dhr projekt zbatime te ndryshme . Mirpo jan shum te bukura 😊
ama bonn nje porosi t`me vijne nje shpi e tille o xhelooo. :p
Peme ne peme arrin tek une.
 
O Lev e njihke mire gjendjen edhe kendej, vec kjo eshte e ndertume ne vend ku kemi ara,d.m.th. toke dhe nuk eshte problem, besoj lool... ju faleminderit shume,vec nuk e ceka se jane 4 shoke te ngushte qe e ndertojn bashk, burri plus 3 veta, keshtu qe imja do ngelet vec tarasa loollool
 
Top