Shtepi Pushimi ``Da Milano`` Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkoder)

GentianMema

Antarë i ri
Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne pjesen e Vilunit. Ato jan me kushte shume te mira duke perfshire edhe kondicioner. Ato jan 2 kateshe me 2 dhoma gjumi dhe kuzhine+banjo. Cmimi eshte i arsyeshem.

541926_112517932214930_100003701723832_66697_1223658292_n.jpgshtepi-pushimi-da-milano-ne-plazhin-e-velipojes-plazh-velipoje-shkoder_2.jpgshtepi-pushimi-da-milano-ne-plazhin-e-velipojes-plazh-velipoje-shkoder_3.jpgshtepi-pushimi-da-milano-ne-plazhin-e-velipojes-plazh-velipoje-shkoder_4.jpg


Per informacione te metejshme kontaktoni ne kete numer telefoni: 0672162945
 

Love

βeℓℓe â๓e
Titulli: Shtepi Pushimi ``Da Milano`` Ne Plazhin E Velipojes (Plazh-Velipoje , Shkode

Bukur.. Mirë do ishte të na bënit të ditur dhe cmimet ..

Më duket Velipoja po ma bën me sy këtë vit :p
 
Top