Shtepi Pushimi “Da Milano“ ne plazhin e Velipojes

GentianMema

Antarë i ri
Kemi shtepi pushimi druri me qera te cilat ndodhen ne plazhin e Velipojes. Ato ndodhen ne qender dhe ne pjesen e Vilunit. Ato jan me kushte shume te mira duke perfshire edhe kondicioner. Ato jan 2 kateshe me 2 dhoma gjumi dhe kuzhine+banjo. Cmimi eshte i arsyeshem.
Per informacione te metejshme kontaktoni ne kete numer telefoni: 0672162945

389601_112516932215030_100003701723832_66689_1624136406_n.jpg529060_112519358881454_100003701723832_66705_828384096_n.jpg531795_112519928881397_100003701723832_66720_1527361324_n.jpg541926_112517932214930_100003701723832_66697_1223658292_n.jpg547688_112521558881234_100003701723832_66730_329282549_n.jpg
 
Top