Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

Tuana

Nada é por acaso!
119-605x400.jpg


Imagjinata s’ka fund. Për këtë do të bindeni kur t’i shihni 43 idetë e ‘çmendura’, që do ta bënin shtëpinë tuaj të hatashme.اdokush ëndërron ta ndërtojë një shtëpi të veçantë. Dikush nga ne dëshiron të ketë pishinë, ndërsa të tjerë duan dizajne moderne, qëndrueshmëri apo integrim të elementeve natyrore.

Pa marrë parasysh se çka është ajo që e bën shtëpinë tuaj unike, më poshtë do t’i shihni disa nga shembujt e shtëpive, respektivisht 43 lloje, ku njerëzit kanë qenë në gjendje t’i realizonin disa prej fantazive më të mëdha në dizajnet e shtëpive.

Këto shtëpi përfshijnë pishina, akuariume, fusha pingpongu. Këtu ndoshta mund të gjeni diçka që gjithmonë keni dashur ta shihni, ose ndoshta ndonjëra prej fotografive do të bëjë që t’ju rrjedh lëngu nga goja dhe të merrni frymë thellë. Kujdes: shikimi i disa prej këtyre imazheve mund të bëjë që të jeni të pakënaqur me shtëpinë tuaj aktuale./lajmi.net/216.jpg


318.jpg


410.jpg


57.jpg


67.jpg


74.jpg


85.jpg


93.jpg


104.jpg


122.jpg


131.jpg


141.jpg


151.jpg151.jpg

161.jpg


171.jpg

181.jpg

191.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

201.jpg

217.jpg

222.jpg231.jpg

241.jpg

251.jpg

261.jpg

271.jpg

281.jpg


201.jpg
217.jpg
222.jpg


291.jpg

301.jpg


319.jpg

321.jpg

341.jpg
 

Tuana

Nada é por acaso!
Titulli: Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

351.jpg
371.jpg
381.jpg
391.jpg
401.jpg
411.jpg
361.jpg
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

Cdo njera foto bar nje bukur ne vete qe me shum knaqesi e kisha ba ne shpin time ,sidomos ate me mozaik , librarin dhe kte me zjarr ne mes dhomes tovolinen.
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Titulli: Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

disa nga idet jan sh te bukura e te arritshme, ca sjan praktike hic. imagjino rer mes dhomes kur te dalesh e mer me vete gjithandej ... ate tavolinen me lekundse e kam provuar ne nje restorant, isht sh lezetshem...
 

Sweetie

Anëtar i Respektuar
Titulli: Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

Ide vertet te cmendura, te bukura per t'i pare... por sdo preferoja te ndodheshin ne shtepine time.

Ate lekundesen mbrenda dhomes ndoshta, nese do kisha shume hapesire..
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Titulli: Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

Disa shume te bukura, ajo kinema jashte apo karriget dhe shtrati qe lekunden i duaaaa :D
 
Titulli: Shtëpitë me ide të ‘çmendura’

shume ide te bukura, kreativitet dhe realizimin...
disa me pershtaten e do me pelqenin, disa te tjera jo :)
 
Top