Shtohet MAnOwAr

HaRoMsI

<3 WiDe <3
Pas heqjes se ish sop JaPoNeZi nuk e ka pas kerkuar me acc sot ne prani te AUSTRALIANI_VIP Dhe [Niku] Vendosem Ta Shtojm :)

[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #Shqiperia Access List At Level 5.
[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #ndihme Access List At Level 5.
[23:26] -ChanServ- MAnOwAr Added To #Stafi Access List At Level 5.
 

Tip

Antarë i Respektuar
Nqs o ai qe menoj un, esht i sterlasht - ka qen sop me nick illusion qe ne 2001... po na lexoj nga ekrani na i kompjuteri te azilit, e perqafojm me mall
 

MrCool

Old School.
Hahahahahahhahahahahaha

I paska pas presionet e omla
 

Tip

Antarë i Respektuar
Hahahahahahhahahahahaha

I paska pas presionet e omla

ka qen e fort historia me kte bro... i kishte thon shokut @WxP (^WeeZ^ durrsjonit) "plaku im shkoj me tren der ne rrogozhin me e taku por si doli ai" aguguggugugugugu
 

MrCool

Old School.
Hahahahahahahahahahaha

Legjenda i vika onash ketij pse s'thu ti lotttt
 
  • Haha
Reactions: Tip

Tip

Antarë i Respektuar
Ky e ka shtu aop legjenden :ROFLMAO:
 
Top