Si beni kur ktheheni ne Shqiperi me avion per ngritjet ne makin per femi te vegjel?

pulcina86

❤️
Pershendetje te gjithve.
Mbas 6 vitesh me ne fund do rikthehem ne vendin tim te dashur... Vitet e kaluara kam vajtur me makin edhe isha vetem, ksaj radhe kam dy femi 3 vjeç edhe do vete me avion, kam porositur makinen me qira po kam nje problem, per ulejet e femijeve te vegjel ne makin... si mund te bej? Ju si keni ber apo si beni?
 

Abisi

Une kur marre nipin ne makine,vendos ndejesen per femije..se ndryshe nuk te lejojn te qarkullosh,gjobitesh.
 

Nicktjeter

Antarë i Respektuar
Merren ne krahe..
Ata do qajne do bertasin do shqelmojne.
Do o genjesh..do i marresh me te mira
Ata prap sdo degjojne.
Do fillosh tu bertash e ti ulesh kembet me zor ne ndenjese.

Dhe iaaa ku femijet u ulen ne makineee.
 

orkidea

θαλασσα
Asnjehere si ke vendosur ne makine qe kur kane bere tre vjec??
Shumica e femijeve duan te jene te lirshem edhe jo te lidhur, por per sigurine e tyre duhet ti lidhesh mbrapa ne ndejset apostafat per femijet. Mbase ngaqe ke dy edhe te qendrojne pa bere shume naze.Kursesi mos i merr ne krahe , apo te ulesh mbrapa me ta.
 

pulcina86

❤️
Hahhaha. Nuk qenkam shprehur qart. Per te lidhir i lidha qe nje muaj kur qanin e ulurinin si thot dhe Niktjeter. Problemi eshte se ne Shqiperi do vete me avion dhe kam porositur makinen me qira per ate koh qe do rri por makina nuk la segiolini per femi te vegjel dhe orari kur do arri ne Tiranë eshte 22:00 o diçka e tille.
 

jana80

Super Moderator
jastik me vete :) pyet mos e kan ate opzion edhe makinat me qera ... ku i dihet .... alb te cudit nganjeher per ca gjera qe mund te ofroje :p
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Hahhaha. Nuk qenkam shprehur qart. Per te lidhir i lidha qe nje muaj kur qanin e ulurinin si thot dhe Niktjeter. Problemi eshte se ne Shqiperi do vete me avion dhe kam porositur makinen me qira per ate koh qe do rri por makina nuk la segiolini per femi te vegjel dhe orari kur do arri ne Tiranë eshte 22:00 o diçka e tille.

Po pervec makines porosit dhe uleset ti. 🤗🤗Do paguash me shtrenjte ndoshta ama nuk gjobitesh. 😏
 
Top