Si do te ishte bota pa femra!!

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Vazhdoj ti qëndroj i mendimit se shum e Mërzitshme,,shum e shëmtuar dhe e Vogël,,
Një Skocez e ka shtruar ktë pytje fillimisht
Pytje e vjedhur!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Asgje e veqant. mbase do ishe dikush tjeter te zavendesoi ket qenje te zgjuar.
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Ma pak gjynahe dhe gajle e obligime !

hahahahha ceni sa gjyah qe keni lindur meshkuj... po vdisni nga tundimet :p

po pse mo ceni neve jemi fajtore per mendimet tuaja mekatare eee :gjuhe:
 
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!hahahahha ceni sa gjyah qe keni lindur meshkuj... po vdisni nga tundimet :p

po pse mo ceni neve jemi fajtore per mendimet tuaja mekatare eee :gjuhe:

Po te mos ishit ju shkaktar me veprimet e juaja , mekati tek ne nuk kish ekzistuar ! Ju i paraprini mekatit tone .
Eh sa perandori , sa sulltani jane shkaterruarr dhe harruar faji i ''femrave''!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Do ishte vetem me meshkuj,kam iden do shtoheshin dhe pak me shume geit..:p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

E lumtur:yeke:
 

Suat

Anëtar i ri
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

nuk di qfar lumturie do te kesh Ylli nqs nuk ekziston femra ne kete bote
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

S'ka kush rri vetem duke te dhene verejtje...behet me selfservice
 

Suat

Anëtar i ri
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

pranoje qe nuk do te ishte asgje bota sikur mos te ekzistojne femrat
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Nuk e pranoj edhe po me dhunuan femrat hahhaaa
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Jo mi une jam nga Marsi...atje nuk ka femra hahhaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Se di per tjerat se si do ishte ,por e di se pa mu do ishte shum keq lol Dm tregoju dhe ti moj dreq :qershi:
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Bota pa femra do ishte si nje pyll pa dosa po plot me derra
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

E qete hahhahhahaa
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Do ishte e zymte;);)
Mbyllini syte nje moment dhe mendoni sikur nuk ka femra.
E shikoni sa zymte duket.
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Bota pa femra?Po valle a do egzistonin meshkujt ne nje bote pa femra eshte problemi?!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Me falni cila bote?!
Ku do egzistonte bota pa ne thuj
 
Top