• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si do te ishte bota pa femra!!

iLirjam

Antar i fv.al
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Vazhdoj ti qëndroj i mendimit se shum e Mërzitshme,,shum e shëmtuar dhe e Vogël,,
Një Skocez e ka shtruar ktë pytje fillimisht
Pytje e vjedhur!
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Asgje e veqant. mbase do ishe dikush tjeter te zavendesoi ket qenje te zgjuar.
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Ma pak gjynahe dhe gajle e obligime !
 

bella

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Ma pak gjynahe dhe gajle e obligime !
hahahahha ceni sa gjyah qe keni lindur meshkuj... po vdisni nga tundimet :p

po pse mo ceni neve jemi fajtore per mendimet tuaja mekatare eee :gjuhe:
 

C3nI

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!hahahahha ceni sa gjyah qe keni lindur meshkuj... po vdisni nga tundimet :p

po pse mo ceni neve jemi fajtore per mendimet tuaja mekatare eee :gjuhe:
Po te mos ishit ju shkaktar me veprimet e juaja , mekati tek ne nuk kish ekzistuar ! Ju i paraprini mekatit tone .
Eh sa perandori , sa sulltani jane shkaterruarr dhe harruar faji i ''femrave''!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Do ishte vetem me meshkuj,kam iden do shtoheshin dhe pak me shume geit..:p
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

E lumtur:yeke:
 

Suat

Anëtar i ri
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

nuk di qfar lumturie do te kesh Ylli nqs nuk ekziston femra ne kete bote
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

S'ka kush rri vetem duke te dhene verejtje...behet me selfservice
 

Suat

Anëtar i ri
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

pranoje qe nuk do te ishte asgje bota sikur mos te ekzistojne femrat
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Nuk e pranoj edhe po me dhunuan femrat hahhaaa
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Jo mi une jam nga Marsi...atje nuk ka femra hahhaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Se di per tjerat se si do ishte ,por e di se pa mu do ishte shum keq lol Dm tregoju dhe ti moj dreq :qershi:
 

TIGRI

Anëtar i ri
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

Bota pa femra do ishte si nje pyll pa dosa po plot me derra
 

Ylli-1

Etnoshqiptar
Titulli: Si do te ishte bota pa femra!!

E qete hahhahhahaa
 

Ivy

IMPOSSIBLE??? The word itself says “I’M POSSIBLE “
Bota pa femra?Po valle a do egzistonin meshkujt ne nje bote pa femra eshte problemi?!
 

NeVertiti

Kohe & Stine
Staf në FV.AL
Pa meshkuj,se kush do lindte?!
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Me falni cila bote?!
Ku do egzistonte bota pa ne thuj
 
Top