• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si do te ishte Forumi pa mua?

MasteR

I'm offline
Jepni secili mendimin tuaj ne lidhje me ate cfar do i mungonte forumit nese ju zdo ishit me anetar i tij,cila eshte ajo cfar ju i keni dhene etj.​
 

Morena

...Δʝɛя...
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Nje me shume nje me pak sbesoj se ben diference.
 

MasteR

I'm offline
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Sa u regjistrova une u ngjall forumi :D
 

Iron_Leon

شيطان בעל זבוב
Titulli: Si do te ishte Forumi pa mua?

Besoj se nuk do të përbënte një ndryshim,një idiot më pak mbase.
Forumi më ka dhënë shumë faktikisht, njohje të reja ,informacion , njohje të këndvështrimeve të gjithë bashkëpatriotëve të mi anë e mbanë Botës etj etj
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Sic ka qen me par do ishte sbesoj se do ket ndo nje ndryshim:):)
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Hmmmmm...Fjalen juve,une skam cthem te kem ndonje gje per te thene sdo rrija ketu....
 

alberto

Waiting for...
Titulli: Si do te ishte Forumi pa mua?

Smerret vesh edhe pa mu. Ndersa une tani pa fv nuk po mundem me.
 

scorpione29

Anëtar i Respektuar
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

...do te ekzistonte patjeter....po mendoj me mendjemadhesi qe dicka do ti mungonte :p...ashtu si per te gjithe te tjeret qe jane pjese e kesaj bashkesie...dicka do te mungonte pa pranine e tyre.........
 
Last edited:

Hostel

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si do te ishte Forumi pa mua?

Po te mos isha une sdo te kishte forum keshtuqe merreni me mend si do ishte forumi pa mua..............
 

DeliriumMind

Do small things with much L💜VE
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

do mungonte rremuja
jo per gjo por un vdes te ngacmoj, te them timen dhe shpesh her te imponoj idet e mia.
 

Aren

Anëtar i Respektuar
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

pa nje anetare enigme si kjo qe te ve shume ne mendime vetem nga avatari qe perdor...cka dashur te thote poeti valle me kete? :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Titulli: Si do te ishte Forumi pa mua?

Informacionet rreth besimit Islam, do t'i mungonin ca anetareve me t'cilet kam kontaktuar, qofshin musliman apo jo-musliman. Pastaj humori me disa qe e kam, ndoshta do t'ju kishte munguar, ku ta di....! Ateistet do t'kishin qene me t'qete ketu pa mua :p
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Si do te ishte Forumi pa mua?

Garant se do ishte pak me i varfer :syze::gjujpeshk:
 

bella

Anëtar i Nderuar
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Do te ishte i ftohte :p
 

sensuu

sweet
Titulli: Si do te ishte Forumi pa mua?

se mendoj dot pa mua :p......do ishte falso fare
 

Lediana

Banned
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Nje anetare me pak
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Ska asnje ndryshim..un kam shum pa hyr ktu,por shikoj se cdo gje ecen normalisht,ka ploot anetare te rinj,qe kan zevendesuar ata 'veteranet' e fv-se..sot hyra pas kaq kohesh e mu be qejfi per faktin se kujtova e me kujtuan nje pjese e asaj shoqerie virtuale qe me bente te kaloja nje kohe mjaft te kendshme ne fv...por sa per temen,se kush iken,apo kthehet,ska dallim ,,,,ne fund te fundit Te gjithe jemi kalimtare..:D
 

eGo0sTyle

System Engineer

ERA_VL

missing you....
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

i njejti qe eshte edhe tani .....
 

Love

βeℓℓe â๓e
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Bashkohem me Elushen... si ka qene do ishte dhe do vazhdonte ... :)
 
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Forumi ka themele te forta :D ...nuk e gjen azgje ...edhe nese sdo isha une ...(gje qe nuk ndodh :p )
 

ReNdEx

Interist Forever
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Me nje vonjat me pak :p
 

Cyber_Spartacus

Homo Homini Lupus
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Nje mendje e ndritur me pak pa ndricimin qe leshoj une, ne kohen e gurit do ishit akoma germat do i gdhendnit dhe do i skanonit..... me ug ug do flisnit.... Mos them qe do dergonit postimet nga shpellat dhe pemet ..... as zjarrin sdo kishit zbuluar
 

GLOOM

Catch me if you can...
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Nje qe perdor vizat dhe pikat me pak,dikujt,dikujt do i pushonin syte....
 

MasteR

I'm offline
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

Epo ateher te gjith cenkemi kot booooooh
 

BuRreLsss

Anëtar i Nderuar
Pe: Si do te ishte Forumi pa mua?

1 mendjemadh me pak :p
 
Top