• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si do te ishte Forumi pa mua?

Legally_Sweet

Ain’t no sunshine when she’s gone
Staf në FV.AL
Ceshtje per tu studiuar kjo...ta provojme iher dhe te shohim efektet :lol:
 

Arditi0007

I see dead people
@Vie Nuk po mendoja per me te dashurit apo te afermit tane, por po mendoja; forum-Ardit, Pune-nepunes/punetor, sportiste, futbolliste (e kam parasysh qe futbolli ben pjese ke sporti), aktore, kengetare etj..
 

DeliriumMind

System Error
Il ont passé beaucoup des choses mais @LeVoyageur me manque quand même.
Te ben te fala 🙋🏻‍♀️
Jo vetem ne forum por ngado, njëri nuk jemi te pazevendesueshem. Gjithçka do mbijetoje
ne njeren apo ne tjetren menyre.
Keshtu qe, nuk besoj se do verehej e aq mungesa ime. I Ardit iken, do vije i tjeter.
Sakt
Asnjeri prej eshte i pazevendesueshem... ama disa mbeten te paharrueshem 😁
Deri ne cfare ore sot?
 
Top