Si do te reagoni kur dikush thote "Une te Dua" nga Astrologjia

Daisy

Anëtar i Respektuar
E lexova une per ty ?
Ja se ta shpjegoj une.
Jam une ketu?
Je ti aty?
Une te them ty te dua.
Ti habitesh, cuditesh, si, pse , nga...
Pastaj me thua-E mire, faleminderit ?PS-Mire qe e lexova se kisha tjeter pershtypje ?

E lexova dhe une tani lol
Tipike pergjigja ime
“Flm te lutem me duaj pak me shum “ lol

nejse ty te kisha thene ndryshe lol
 
M

Morfina

Ujori

Ju jeni unike ju, Ujori. Ju i bëni gjërat sipas mënyrës suaj, sepse nuk jeni një nga ata që i dëgjoni dhe i bëni ato që bëjnë të gjithë. Ju shpesh nuk jeni të kënaqur nga të gjithë rreth jush, sepse ju prireni të përqendroheni kryesisht tek vetja. Nuk është aspak në një mënyrë egoiste, ju thjesht bëni ju dhe kjo është ajo. Ju jeni lloji i personit që ndonjëherë harron se janë në një lidhje, derisa partneri juaj dëshiron ta bëjë atë zyrtar duke njoftuar dashurinë e tij të palëkundur për ju. Para se të thoni që e doni përsëri, duhet të dini të gjitha arsyet pse ai ju do dhe se si ai e di me siguri se kjo është dashuria. Pasi t’i keni ato përgjigje, me kënaqësi do bërtisni “Unë të dua” nga çatitë.


8E791F6D-A91E-4990-A4DD-3231857259AF.jpeg
 
Top