Si do veproj tani??

Lauri

Anunnak
Hostel po bente nje xhiro ne nje qender-komercale,kur pa pritur pa te dashuren e shokut te ti me te ngushte me nje tjeter qe po perqafoheshin.
<Cfare shoku jam nqs nuk do ti tregoja shokut tim seq kam pare>mendon Hostel.
Por nqs i them ai do te vuaj shume pastaj per kete,ndoshta dhe kot,mqs ajo e tradheton.
Apo ne kete menyre hy shume ne jeten private te shokut tim??
E ju si do vepronit ne kete rast???
Hostel ka nevoje per nje mendim nga ju.
 

Bianca SK

Anëtar i Nderuar
Si ta mendoje me mire te veproje... Mua personalisht nuk me pelqen te fus hundet tek jeta private e njerezve.Pastaj edhe nese disa here behet per te miren e shokut/shoqes jo gjithmone kuptohet nga pala tjeter...
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Do ti tregoje se e kam shok te ngushte ekam si vella.
Dhe ajo me duket se e bekerka per inat te hostel kete gje.
Ndoshta nuk eshte ashtu po mua ashtu me duket.
 
pavarsisht nese ai e dashuron ate vajzen duhet t'ja tregoj per tradhtin qe po i ben sepse te tradhtosh do te thot se nuk ke respekt ,ce do nje njeri kur nuk te respekton????
keshtu qe per mendimin tim thuaji pavarsisht se si mund te reagoj shoku jot kur do i tregosh te verteten,nje dite do ta dije per nder !!!!
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Luari e di cfare bera une ?
I thashe a jeni per nje treshe:p
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ndersa une do beja sikur nuk i kam pa.

Epo Hosteli nuk eshte qorr edhe eshte besnik smund te bej sikur nuk i ka pare:dance::dance:
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ne imazhet e vendosura ajo me duket se ta ben per inat ty Hostel

E di e di po ma ka thene mua ajo qe me ka pike te dobet po une i kam thene jo me vjen keq po smund te tradhetoj shukon tim.Edhe tani kjo ben keshtu per inatin time:eek:hh:
 

sweetzzinna

Dum spiro, spero くる
do i thoja shokut se ca "bukurie" ka afer....se sa te vazhdonte ta tradhtonte me mir i hapja une syte:)
 

Pogradecari

Anëtar Aktiv
Une do ti thosha regeaton shoku.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ehhhh ju vura ne mendime me duket!
 

Hard Styler

ђєค๔ђยภtєг
Si ta mendoje me mire te veproje... Mua personalisht nuk me pelqen te fus hundet tek jeta private e njerezve.Pastaj edhe nese disa here behet per te miren e shokut/shoqes jo gjithmone kuptohet nga pala tjeter...

ti? hahahahhahahahahahah ok e leme si thua ti :kercim::kercim::kercim::kercim:
 

Lolita25

So EmoTionaL
Kam pas nje rast te till une,dhe pasi i tregova asaj kishte diskutuar bukur gjat me burrin e vet ajo.Ai e kishte bindur se nuk esht e vertet(dhe ajo donte ti besonte,edhe pse e dinte qe ai genjente)...Dhe si perfundim ngela un mashtruse dhe se qellimi im paska qen ta ndaj ate nga burri .
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Kam pas nje rast te till une,dhe pasi i tregova asaj kishte diskutuar bukur gjat me burrin e vet ajo.Ai e kishte bindur se nuk esht e vertet(dhe ajo donte ti besonte,edhe pse e dinte qe ai genjente)...Dhe si perfundim ngela un mashtruse dhe se qellimi im paska qen ta ndaj ate nga burri .

Dmth mos ti them gje shokut?
 

sensuu

sweet
duhet t'i thote,tani jo troc fare..po ne nje menyre duhet t'ja thote.
 

Lauri

Anunnak
Kam pas nje rast te till une,dhe pasi i tregova asaj kishte diskutuar bukur gjat me burrin e vet ajo.Ai e kishte bindur se nuk esht e vertet(dhe ajo donte ti besonte,edhe pse e dinte qe ai genjente)...Dhe si perfundim ngela un mashtruse dhe se qellimi im paska qen ta ndaj ate nga burri .
Brava Loli.Duhet vene ne "llogari"edhe kjo gje,se mund te prishesh edhe me shokun/qen,duke menduar qe po e ndihmon ate.
 

Hostel

Anëtar i Nderuar

Lauri

Anunnak
Ku ishe Hostel,ne Navacchio.Mos i thuaj gje ati shokut tend,se jam une me ate vajzen.Pastaj une ty nuk te njoh
 

Hostel

Anëtar i Nderuar
Ku ishe Hostel,ne Navacchio.Mos i thuaj gje ati shokut tend,se jam une me ate vajzen.Pastaj une ty nuk te njoh

E mo tek Centro dei Borghi atje isha.Ej o lauri po ti me shoket e mi gjete te ngaterroheshe?
Ej po bej shokut tim nje propozim per nje treshe mbase bini dakort edhe e ndani 3 dite ne jave ti 3 dite ai edhe nje dite une.
 

Ajo

Antarë
Ne keto raste eshte gjithmon mos te perzihesh se si duhet asnjehere si mund te veje puna. Ne fund te fundit mun te dalesh ti mashtrus/e
 

Nostra_22

Anëtar i Nderuar
Hostel po bente nje xhiro ne nje qender-komercale,kur pa pritur pa te dashuren e shokut te ti me te ngushte me nje tjeter qe po perqafoheshin.
<Cfare shoku jam nqs nuk do ti tregoja shokut tim seq kam pare>mendon Hostel.
Por nqs i them ai do te vuaj shume pastaj per kete,ndoshta dhe kot,mqs ajo e tradheton.
Apo ne kete menyre hy shume ne jeten private te shokut tim??
E ju si do vepronit ne kete rast???
Hostel ka nevoje per nje mendim nga ju.

Kjo eshte nje situate qe me ka rastisur dhe une mendoj qe kam vepruar drejt. Nese e kam shok, do ia them patjeter. Edhe nese do gjendesha une ne poziten e tij, do kerkoja te njejten gje nga nje shok. Cfare shoku do isha une nese do ta dija dhe do heshtja. Si do me gjykonte shoku im nese do ta merrte vesh.

Patjeter qe do t'ia thoja. Nuk me duket pikerisht e arsyeshme shmangia.
 

Shpirti_I_Njerit

MACOKJA :p
Kjo eshte nje situate qe me ka rastisur dhe une mendoj qe kam vepruar drejt. Nese e kam shok, do ia them patjeter. Edhe nese do gjendesha une ne poziten e tij, do kerkoja te njejten gje nga nje shok. Cfare shoku do isha une nese do ta dija dhe do heshtja. Si do me gjykonte shoku im nese do ta merrte vesh.

Patjeter qe do t'ia thoja. Nuk me duket pikerisht e arsyeshme shmangia.

Edhe une mbeshtetem me mendimin e Nostren_22
Hostel nese e ka vertet shok ose shok te ngushte dushet tja thuashe! Si do te vinte ty Hostel nese shoku jote te shifte te dashuren tende edhe ty mos te tregonte ??

Ma mire tregoja te verteten nese ai nuk te beson athere beri donje foto ahaah
 

*Mia*

Slave To The Rhythm
Kurse une do kisha shkuar te kapja te dashuren e tij e t'i kepusja nje alamet te bertiture qe t'i vinin mendt ne vend. Mbase ajo ka nder mend te talle menderen me shokun tim, po ka çeçua biçak ama. Do e beja ate per uje te ftohte, e me pas do ia beja te ditur shokut tim.. nese ajo vete nuk do pranonte qe t'i thoshte te verteten.. urgjentisht!
 

abstraction

Carpe Diem
Hostel po bente nje xhiro ne nje qender-komercale,kur pa pritur pa te dashuren e shokut te ti me te ngushte me nje tjeter qe po perqafoheshin.
<Cfare shoku jam nqs nuk do ti tregoja shokut tim seq kam pare>mendon Hostel.
Por nqs i them ai do te vuaj shume pastaj per kete,ndoshta dhe kot,mqs ajo e tradheton.
Apo ne kete menyre hy shume ne jeten private te shokut tim??
E ju si do vepronit ne kete rast???
Hostel ka nevoje per nje mendim nga ju.

sa bukur na i ilustron temat ti Lauri , loool
 

triumfuesja

Anëtar i Respektuar
Titulli: Si do veproj tani??

Per te fituar nuk do fitoja gje por as nuk do humbja ,do ja thoja me siguri ,madje edhe sikur ajo te ishte shoqja ime :D(po varet ,varet gjithsesi)
 
Top