Si do veproj tani??

inushja2

preshevare
Titulli: Si do veproj tani??

Nuk besoj se do kisha mundur tia thoja shokut/shoqes nje gje te till ne menyre shum direkte, sepse eshte shum e vertet kur ndonjeher njerzit zgjedhin per ta besuar nje genjeshter te bukur (sic mund te interpretohej me pas nga pala tjeter) dhe te dilja une e "keqja" .
Do mundohesha te flisja me shoqen/shokun ne menyren : " Gjithcka shkon mire ne lidhjen tuaj"? ose nese do me qante ndonje hall se dyshon dicka , mund tia pohoja se ka te drejte, po qe te jem une ajo qe do ja kumtoja nje lajm te till, nuk do e beja, do e lija ta merte vesh vet, ndoshta nga dikush tjeter , ndoshta nga vet ai/ajo, sepse do e mari vesh me patjeter nje dit, po jo nga une !
 

kitrra 123

plak gjufurrak
Titulli: Si do veproj tani??

Nuk preferoj te perzihem ne intemitetet e njerezve tjere qofshin ata edhe shoke te ngushte :ciaoo: ndoshta ai eshte pajtuar me nje gje te tille :ciaoo:po sikur te ma kthente ky cuni (shoku im) pse nuk shikon punet tuaja :lexim:
 

fragolina

Anëtar Aktiv
Titulli: Si do veproj tani??

po mire ata po perqafoheshin edhe?
ku qendron tradhtia ketu?
ky robi tjeter mund te jete kusheri, vellai, ose nje shok.
ata qe duan te tradhtojne kane frike dhe nuk e bejne kete gje publikisht.
ne rastet kur e bejne publikisht, lidhja ka mbaruar dhe eshte ceshtje kohe qe vete e znja e punes tja thote partnerit.
keshtu qe mos e lodh koken shume me kete pyetje
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Si do veproj tani??

vallahi mua sme duket ndonje dileme e madhe e jetes .... do ti thuash shokut ca do besh
 

braziljania

Anëtar i Nderuar
Titulli: Si do veproj tani??

nqs esht nga ata djemt qe jan me keq se ca plaka llafazane..po ja thot...por sipas mendimit tim ska arsye pse...per te vetmin fakt se sduhet ti fusim shum hundet tek jeta e te tjereve...........:konfuz:
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Si do veproj tani??

ore ca thoni ju ...okeni pjerdhur ju o ka mundesi te kem pjerdhur une .... ca koncepti keni per shoqerin ju .... vetem per te pire kafe duhen mo ???? .... po te me ndodhe mua e mos te ma thote shoku .... po ik mor ca lesh shoku je ti ....pastaj normal ka menyra e menyra per te thene dicka te tille
 

fragolina

Anëtar Aktiv
Titulli: Si do veproj tani??

femraaaaaaaaa, a femraaaaaa, fut shejtanin ne shishe.......
vajza botes ka perqafuar nje cun, dhe gjithe shoqeria e ketij djalit duke perfhshire forumin ketu po vret mendjen: e lagu bishtin dhelpra apo se lagu.
nqs ngeli te provohet shoqeria ngaqe i thua ta dredh e dashura apo jo, vaj halli per te tjerat pastaj
 

fight_cllub_al

demton_rende_shendetin
Titulli: Si do veproj tani??

femraaaaaaaaa, a femraaaaaa, fut shejtanin ne shishe.......
vajza botes ka perqafuar nje cun, dhe gjithe shoqeria e ketij djalit duke perfhshire forumin ketu po vret mendjen: e lagu bishtin dhelpra apo se lagu.
nqs ngeli te provohet shoqeria ngaqe i thua ta dredh e dashura apo jo, vaj halli per te tjerat pastaj


ska thene asnjeri qe shoqeria provohet nga kjo .... nejse se po pertoj te shprehem keni te drejte ju
 
Top