Si do vepronit nese zbuloni se personi qe doni, eshte i/e martuar dhe e ka fshehur?!

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Posi e pse?
Si ia mbushni mendjen vetes xhanem me kto mashtrime?
Boll genjyet veten se ska shance ne ditet sot te mashtroj kush mbi statusin e tij , vetem nese eshte dicka virtuale
Skish as fb ky boti?
Po ne tel e merrte ore e pa ore kjo shoqja?
Po per ta takuar ne cdo moment e takonte ( te dites e nates)
Lerini tragjikomedite me therrje prerje se si ha kush.
Shoqja ka menduar se do dominonte mbi familje dhe pika i rafte , e ktyre duhet ti vesh benzinen se mendojne qe mund te shkaterrojne nje familje me epshet e tyre!
Ja kshu posi
Bej qejfin korbe thuaj dhe ik e gremisu , mos merr kusure mbi veten
Kur e lexova e ndjeva erën e benzinit ??
 

Rania

Antarë i Respektuar
Posi e pse?
Si ia mbushni mendjen vetes xhanem me kto mashtrime?
Boll genjyet veten se ska shance ne ditet sot te mashtroj kush mbi statusin e tij , vetem nese eshte dicka virtuale
Skish as fb ky boti?
Po ne tel e merrte ore e pa ore kjo shoqja?
Po per ta takuar ne cdo moment e takonte ( te dites e nates)
Lerini tragjikomedite me therrje prerje se si ha kush.
Shoqja ka menduar se do dominonte mbi familje dhe pika i rafte , e ktyre duhet ti vesh benzinen se mendojne qe mund te shkaterrojne nje familje me epshet e tyre!
Ja kshu posi
Bej qejfin korbe thuaj dhe ik e gremisu , mos merr kusure mbi veten
??????
Ndonjehere edhe ndodh rrush, jam larg po kur te shkoj afer do ta pyes e te kthej pergjigje konkretisht ??
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Posi e pse?
Si ia mbushni mendjen vetes xhanem me kto mashtrime?
Boll genjyet veten se ska shance ne ditet sot te mashtroj kush mbi statusin e tij , vetem nese eshte dicka virtuale
Skish as fb ky boti?
Po ne tel e merrte ore e pa ore kjo shoqja?
Po per ta takuar ne cdo moment e takonte ( te dites e nates)
Lerini tragjikomedite me therrje prerje se si ha kush.
Shoqja ka menduar se do dominonte mbi familje dhe pika i rafte , e ktyre duhet ti vesh benzinen se mendojne qe mund te shkaterrojne nje familje me epshet e tyre!
Ja kshu posi
Bej qejfin korbe thuaj dhe ik e gremisu , mos merr kusure mbi veten
Mund te jete edhe kjo e vertet. Sikur ajo storia " e kam hup ne biçiklete"
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Aman cpatet, mos degradoni në ofendime. Tekja fundit asnjëri sjemi, është shoqja, shoku. Lëreni vet le të bëjn ctë duan.

Më qet ju lutem ☺️
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
??????
Ndonjehere edhe ndodh rrush, jam larg po kur te shkoj afer do ta pyes e te kthej pergjigje konkretisht ??
Nuk ndodh o jo , mos beso cdo gje qe degjon
Sot viktimizimi eshte arma qe perdoret kur ske me argument e frike nga paragjykimi.
Ver shpirtin ne paqe thoji shoqes dhe go te i rradhes lool
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Nuk ndodh o jo , mos beso cdo gje qe degjon
Sot viktimizimi eshte arma qe perdoret kur ske me argument e frike nga paragjykimi.
Ver shpirtin ne paqe thoji shoqes dhe go te i rradhes lool
Euuuu qe te putha ne telefon, krejt pshtym e bana telefonin, me loqk zemres te kam puth ket her :D
 

Rania

Antarë i Respektuar
Nuk ndodh o jo , mos beso cdo gje qe degjon
Sot viktimizimi eshte arma qe perdoret kur ske me argument e frike nga paragjykimi.
Ver shpirtin ne paqe thoji shoqes dhe go te i rradhes lool
Besome atje ku jetojme ne nuk eshte Shqiperi ??
Gjithcka ndodh e sja ndjen kujt per paragjykime?
Thjeshte ndodhi?
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
Nuk ndodh o jo , mos beso cdo gje qe degjon
Sot viktimizimi eshte arma qe perdoret kur ske me argument e frike nga paragjykimi.
Ver shpirtin ne paqe thoji shoqes dhe go te i rradhes lool
Mundet të ndodhë nëse dikush nga partnerët është jasht shtetit. Ama këtu brenda shtetit me 1 shpi 2 palët nuk besoj.
 

Rania

Antarë i Respektuar
Mundet të ndodhë nëse dikush nga partnerët është jasht shtetit. Ama këtu brenda shtetit me 1 shpi 2 palët nuk besoj.
Bravo, jashte shtetit gjithcka ndodh dhe ne kete rast nuk behet fjale per ne Shqiperi ???
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Aman cpatet, mos degradoni në ofendime. Tekja fundit asnjëri sjemi, është shoqja, shoku. Lëreni vet le të bëjn ctë duan.

Më qet ju lutem ☺️
A mundesh me than shpejt

JESHIL?
 

Ragnar

Anëtar i ri
Staf në FV.AL
Mundet të ndodhë nëse dikush nga partnerët është jasht shtetit. Ama këtu brenda shtetit me 1 shpi 2 palët nuk besoj.
Ti e din qe shqiptari brek nuk ka e pa nderru femra nuk rrin, nje shoqe thonte per njerin qe kurr breket nuk i nderronte, e ju kish pas arsyetu qe kishe ka ble brek te njejta shum lool
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Po nuk je dashuru sa e ke pa. Të garantoj. Sepse ende nuk e ke pas njohur cfar karakter është :)
Eshte dicka qe nuk ndodh gjithmone cika. Yep u Dashurova me te se ate karakter ka .
Te siguroj qe eshte dicka e vecante ndaj edhe nuk ndodh gjithmone. Duhet te ket shum kimi . E Nese nuk do ishte Dashuri nuk do kishte dhën dhe fruttat.?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Nje shoqja ime u dashurua me nje kolegun e saj te punes, e zbuloi se ishte i martuar me nje femije!
Dhe me pyet si te veproj?
Mund te thoni mendimet tuaja ju lutem, por pa te keq ë!
Kush shan, eshte?
Kur e mori vesh qe ishte i martuar.. para apo pasi fjeti me te??
 
Top