Si do vepronit nese zbuloni se personi qe doni, eshte i/e martuar dhe e ka fshehur?!

Rania

Antarë i Respektuar
Vetem na trego a do fleje prap me te shoqja, se do lesh pa gjume gjithe forumin?
Tja shkul floket e ta le qeros fare une ?qe mos dale per ca kohe jashte, por jam me pushime e sa te shkoj mbledh grupin "five girls" ???
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Akoma ketu ju?
Sja gjetet ilacin?

Po mire se spyeta une,ka ngel gje shtatzane goca se shume seriozisht e paska marr

Prit sa te hapet 1 teme, a me abortu a cka me bo :p
 

Rania

Antarë i Respektuar
Akoma ketu ju?
Sja gjetet ilacin?

Po mire se spyeta une,ka ngel gje shtatzane goca se shume seriozisht e paska marr
Tema nuk eshte asgje tjeter vecse te tregoje se jane shtuar keta burrecer qe bejne donzhuanin dhe orleginin e famshem?
Sa per gocen ajo e ben jeten si te doje me ke te doje se atje ku jeton ajo jeta eshte liberta?
Thjeshte fenomeni i dites!!!!
Lind pyetja
Pse martohen xhanem?
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Tja shkul floket e ta le qeros fare une ?qe mos dale per ca kohe jashte, por jam me pushime e sa te shkoj mbledh grupin "five girls" ???
Sa e eger qenke ti?
Po lere moj shoqen te beje qejf... pergjigje te ka kerkuar , nuk te kerkoi zgjidhje?
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Tema nuk eshte asgje tjeter vecse te tregoje se jane shtuar keta burrecer qe bejne donzhuanin dhe orleginin e famshem?
Sa per gocen ajo e ben jeten si te doje me ke te doje se atje ku jeton ajo jeta eshte liberta?
Thjeshte fenomeni i dites!!!!
Lind pyetja
Pse martohen xhanem?
Eh, eshte problem i madh martesa.
Ka shume per te shqyrtuar e diskutuar.
 

Rania

Antarë i Respektuar
Sa e eger qenke ti?
Po lere moj shoqen te beje qejf... pergjigje te ka kerkuar , nuk te kerkoi zgjidhje?
Sigurisht por shoqeria e vertete luan rol te rendesishem ne ndodhite e jetes, qofte te ose pa deshirueshme?
Ne fund sigurisht jeta dhe vendimi eshte i saj!
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Tema nuk eshte asgje tjeter vecse te tregoje se jane shtuar keta burrecer qe bejne donzhuanin dhe orleginin e famshem?
Sa per gocen ajo e ben jeten si te doje me ke te doje se atje ku jeton ajo jeta eshte liberta?
Thjeshte fenomeni i dites!!!!
Lind pyetja
Pse martohen xhanem?
haahahhahaahha,per te tradhtuar ,per te zene nje dashuunoreee.
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Sigurisht por shoqeria e vertete luan rol te rendesishem ne ndodhite e jetes, qofte te ose pa deshirueshme?
Ne fund sigurisht jeta dhe vendimi eshte i saj!
Aha ok.... mendova se te kishte premtuar , qe do ta prezantonte?
 

Hope

◕‿◕
Shkurt e thjesht - i thua mireupafshim.
Nje burre qe te genjen qe ne fillim, cfare pret nga ai?
Nqs tradheton gruan me femijen, pse beson qe ty do te respektoj?

Nqs shoqja ka respekt ndaj vetes, as mos i drejtoj me fjalen e te vazhdoj jeten se ka plot meshkuj te ndershem kjo bote. Duhet vetem durim ti takosh :)
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
...
Lind pyetja
Pse martohen xhanem?
"Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla, mjerimi,
kafshatë që të mbetë në fyt edhe të ze trishtimi
kur shef ftyra të zbeta edhe sy të jeshilta
që të shikojnë si hije dhe shtrijnë duert e mpita
edhe ashtu të shtrime mbrapa teje mbesin
të tanë jetën e vet derisa të vdesin."
_Migjeni

755902D0-29A8-44C8-8C86-22F1B7D4123B.jpegAta Qe jan tmartuar e mcefin statusin ?
Se kan munges mi sdo shume ta kuptosh.
mos u fryfshin he. ?
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Kshu gjerash thuaj ti dhe behet konfuze rania... mendohet 3 dite dhe i plas ne forum?
Opo une u konfuzionova per vete.Do e pyes kur ka ndodh kjo histori se im shoq nja dy vjet ka me unaze????
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Opo une u konfuzionova per vete.Do e pyes kur ka ndodh kjo histori se im shoq nja dy vjet ka me unaze????
Degjo mua... eshte me keq me unaze,, se nuk te falin shoqet e ranias??
Mua me humbi unaza ne det veren e kaluar.... po qe s po me ecen fare me femrat?
Me duhet te ble unaze patjeter???
 

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Degjo mua... eshte me keq me unaze,, se nuk te falin shoqet e ranias??
Mua me humbi unaza ne det veren e kaluar.... po qe s po me ecen fare me femrat?
Me duhet te ble unaze patjeter???
Ahhahahahahahah ta paska heq gjahun nga goja???????
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Degjo mua... eshte me keq me unaze,, se nuk te falin shoqet e ranias??
Mua me humbi unaza ne det veren e kaluar.... po qe s po me ecen fare me femrat?
Me duhet te ble unaze patjeter???
Oh pukuuuu. :love::love::love:
 

Punk1

Antarë i Respektuar
Ahhahahahahahah ta paska heq gjahun nga goja???????
Mire unaza qe humbi , po ka ikur edhe shenja qe kishte lene ne gisht??
Meqe ra fjala.... femrat jane shume me takt... nuk pyesin kurre per statusin... pyesin shoqet pasi kane mbaruar pune me ty???
 
Top