Si do vepronit nese zbuloni se personi qe doni, eshte i/e martuar dhe e ka fshehur?!

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
E moralshme dhe e logjikshme jo. Por a pyet zemra per llogjiken !?
Ekziston nje shprehje: Zemra ka arsye qe mendja nuk i njeh!
 

Loverboy

мαи ωιтн α мιѕѕιои
Mos ja ka marr dikush passwordin :p
 
Top