Si e fantazoni personin siper.

Hera

Banned
Nje brune me floke deri tek supi afersisht ....shume simpatike me tipare Shume te theksuara ......
 

Rrelse

Zikaltër⚫🔵
Nga aq pak sa e kam lexu
Një person , që po heq të zitë e ullirit brënda një kamioni për Londër
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...e gjate, simpatike, e qeshur shumicen e kohes, i del rrudha ne ball kur i ngrihen nervat, ngaqe duron shume po nuk te fal dot kur mbushet kupa. Tipe e qete dhe dashamirese.
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
E fantazoj sic eshte,djal kavalier simpatik,fisnik,e me gjona te mira gjona te embla nga guzhina,tek restoranti buze detit shahahah
 

Baboon

Ignorance is voluntary misfortune.
Si mar qenkam di darius e darius si une 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 tybee tybee
Prit i herë ti 😂
Unë e kisha llafin për stërvitje maj!!!
😍😍😍😍😍
Se kom nja dy dit vetë mjan bo siç të thotë ty dikush ktu komët si Krrabë kupçe 😜😜😜😜
Masanaj ç'ke me @Darius ti i herë 🤣
Çuni mirë osht not di?!!!
Ç'ke mi se ja kshu futet në sherr Robi 😜😜
 

Bebw

❌Once
Staf në FV.AL
Rrelse bukur 😍
pretty little liars love GIF
 
Top