Si e pelqeni bakllavanë?

Ivy

Fakte ska,veç interpretime.
Mund te behesh mentorja ime kur te gjej vjerren? :p lool
Jam e bindur qe do te te duket gjeja me lehte per tu menaxhuar,e do qeshesh me veten e me njerezit qe i nderlikojne dhe i dramatizojne ,sa e kane bere te pariparueshem raportin nuse -vjehrre
 

Marla

Themelues i Forumit
Jam e bindur qe do te te duket gjeja me lehte per tu menaxhuar,e do qeshesh me veten e me njerezit qe i nderlikojne dhe i dramatizojne ,sa e kane bere te pariparueshem raportin nuse -vjehrre

Me aq sa kam degjuar pare lexuar eshte nje mardhenie ku ne mes te tyre qendron djali i vjerres dhe burri i nuses pra mendoj qe nese ska shenja xhelozie nga te dyja palet dhe nese djali ben rregullatorin e mardhenieve cdo gje shkon ne harmoni. E rendesishme eshte te tregosh durim dhe anen humane si me cdo njeri tjeter dhe ty ste mungon me aq sa te kam lexuar ne forum 🤗

Se e kenaqem temen e bakllavase

Ja une pershembull ket vit te ri dua bakllava nga dora vjerres lol
 

WxP

Hidrauliku
Ti ket tgjotha brenda them une mix 2 mix
 

Jetmira

Antarë i Respektuar
Bobobo mua nuk me pelqen fare.
Madje naten e vitit te ri apo ne ndonje fest tjeter,mami porosit ndonje embelsire te vogel sa per mua lool.
 

Hope

◕‿◕
Ncuq

Ka shije te mire.

Si me biskota si pa biskota e mire del


Ste ka mesuar ama mire lol
Opo tani do diskutojme shijet?
Ne ishim te varfer, mire qe kishim e arra, keshtu qe per mua ajo mbetet me e mira, bakllavaja e thjesht me arra!
Nqs ti kishe biskota me i vene brenda, te lumte, te shijoft me biskota :p
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Opo tani do diskutojme shijet?
Ne ishim te varfer, mire qe kishim e arra, keshtu qe per mua ajo mbetet me e mira, bakllavaja e thjesht me arra!
Nqs ti kishe biskota me i vene brenda, te lumte, te shijoft me biskota :p
Po pse jo
Nuk diskutohet per shije?


Edhe mua si ty me pelqen
Por edhe me biskota seshte keq lol
 

Hope

◕‿◕
Jo seshte.

Ti u rrite me gjirin e nenes
Sbesoj se e ke standarde edhe tani
Gjirin e nenes nuk e kujton si shije. 1.
Memoria gustative ka rendesine e vete ne zhvillimin e nje individi. Pra disa elemente qe i ke "acquired" ske pse i ndryshon sepse ty te kujtojne dicka dhe te dergojne diku specifikisht. 2.
Pse duhet te diskutoj me ty si e pelqej une bakllavane?! 3.
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Gjirin e nenes nuk e kujton si shije. 1.
Memoria gustative ka rendesine e vete ne zhvillimin e nje individi. Pra disa elemente qe i ke "acquired" ske pse i ndryshon sepse ty te kujtojne dicka dhe te dergojne diku specifikisht. 2.
Pse duhet te diskutoj me ty si e pelqej une bakllavane?! 3.
@Bambi jepi pak @Hope kujtoja pak.

Ngrenia e bakllavase nuk te con askend, pervec se shijes qe te jep. Mund te coj diku nese nuk e ngren per nje kohe te gjate.

Ajo qe po them qe sa vijm e rritemi ushqehemi me ushqime te reja e te ndryshme . Dieta ndryshon me mo moshen.
 

Hope

◕‿◕
@Bambi jepi pak @Hope kujtoja pak.

Ngrenia e bakllavase nuk te con askend, pervec se shijes qe te jep. Mund te coj diku nese nuk e ngren per nje kohe te gjate.

Ajo qe po them qe sa vijm e rritemi ushqehemi me ushqime te reja e te ndryshme . Dieta ndryshon me mo moshen.
S'kapitove asgje nga cfare te thash une!
Shko flij gjume, lexoje dhe njehere ca kam shkruar edhe pastaj kthehu te diskutojme!
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
@Bambi jepi pak @Hope kujtoja pak.

Ngrenia e bakllavase nuk te con askend, pervec se shijes qe te jep. Mund te coj diku nese nuk e ngren per nje kohe te gjate.

Ajo qe po them qe sa vijm e rritemi ushqehemi me ushqime te reja e te ndryshme . Dieta ndryshon me mo moshen.
Te me marresh te kuqen e lopes more vesh ☻😂
 
Top