Si e pelqeni bakllavanë?

Bebw

❌Once✖ Vetëm e Boços
Staf në FV.AL
A jam e vetmja qe nuk e preferon shume bakllavan?
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
S'kapitove asgje nga cfare te thash une!
Shko flij gjume, lexoje dhe njehere ca kam shkruar edhe pastaj kthehu te diskutojme!
Ti skaptove :p
Me moshen meson
Me moshen moshen ndryshon
Me moshen ha dhe ushqime te ndryshme :p
 

Summertime

Antarë i Respektuar
@Sensual po ty, si te pelqen ?!
Fiks sic e ke pershkruar, prandaj ishte reagimi wow. Eshte fiks sic e bente gjyshja ime kur mblidheshim te gjithe per diten e "tulljes se bakllavase" ( pergatitjes). Gjyshja ime kishte edhe nje element tjeter, ne fund pasi prihej aq bukur dhe ne perfeksion, merrte dy pupla gjeli dhe e lyente me gjalp te shkrire siper qe te shkelqente. Cfare kohesh kane qene! Me vjen keq qe ne mbesat s'mesuam te hapim peta 😆
 

ZoteriaJuaj

Agjent Aqif Supaxhi Therrmiu
Fiks sic e ke pershkruar, prandaj ishte reagimi wow. Eshte fiks sic e bente gjyshja ime kur mblidheshim te gjithe per diten e "tulljes se bakllavase" ( pergatitjes). Gjyshja ime kishte edhe nje element tjeter, ne fund pasi prihej aq bukur dhe ne perfeksion, merrte dy pupla gjeli dhe e lyente me gjalp te shkrire siper qe te shkelqente. Cfare kohesh kane qene! Me vjen keq qe ne mbesat s'mesuam te hapim peta 😆
Mos jemi gje te afert ne dy?
 

Endrra

VIP
Me shume arra dhe Peter nje nga nje te holluara e te lyera me gjalpe .. jo kto qe i Holland 10 bashke .. mbase del me e bute . Por me pelqen cik krokante 😊
 
Top