• Mirësevini tek Forumi Virtual

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diksutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti.

    Regjistrimi është plotësisht falas në komunitetin tonë, pasi të regjistrohesh do të gëzosh shumë të drejta si të japesh mendimin tënd në një diskutim, të hapësh një diksutim tëndin, të komunikosh me anëtarët e tjerë të komunitetit në mënyrë private, të marësh pjesë dhe të votosh në konkursin e poezisë dhe të fotografisë dhe shumë opsione të tjera... duke përdorur mënyrën më të thjeshtë dhe të sigurtë për tu rregjistruar
    GOOGLE Microsoft Yahoo

    Për cdo problem mos hezitoni të na " KONTAKTONI ".

Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.
Dashuria e @Alessia
Mendimet e erreta te Vie
Makthi i nje boksiere mallakastriote
Ortak korrupsioni i Marles

lool
@Alesia mo jo @Alessia c`dua me t bijen e botes une lol.


Boksierja e Mallakastres te kaloj nje her Steken e Bilardos ne gjatesi pastaj te pretendoj te bej boks me mua.. lol

ndersan Zotrote s`je per korrupsion.. ti ben si e ndershme mos te lexojne te tjeret.. por brenda teje e di dhe ti vet qe ato 500 evro ta vrasin syrin lol
 

N0

Ding Ding!
Opo ka lezet, shife sa duhemi, ptuj ptuj mos na pafte syri keq.
Tema: Engjell
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top