Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Ish agjent greke,qe tani po merret me zbulimin e rrjetit agjent gjerman. :p
 

NeVertiti

~Kohe & Stine~
Kete e adoptove apo jo? E rrite si daisyn pa dallime
mor te mijat jane te dya,nga martesa e fundit qe kisha. :p
E njelloj e me te tera te mirat i rrita,te dyja,
@Daisy iku ushtare, ahahahahahahahha,emigroj,vec vjen per noj rast feste.
Kete qershin e vogel @Hope ,thash ta mbaj afer vetes,po edhe kjo ka fillu me fluturu drejt dashuris se saj @Arfenilla ,bash se shoh te pjekur as duhur si lidhje. :p
 

Endrra

VIP
Ca ti thuash kesaj tani .. dhe me thote marr flake ??
O goce mund tme thuash cte duash se sme prek cme thua .. por kur une sdo ja lejoja vajzes sime ti drejtohet kujt me ate epitet.. do ishte hipokrizi nese sta vej ne dukje te meten qe ke @Arfenilla ..
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
te dyja flak dhe ja vejn fajin njera tjetres ?
i


po luani nuk nxer flak..po vete hija e ti bene tjert te jene te kujdeseshem?
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Ca ti thuash kesaj tani .. dhe me thote marr flake ??
O goce mund tme thuash cte duash se sme prek cme thua .. por kur une sdo ja lejoja vajzes sime ti drejtohet kujt me ate epitet.. do ishte hipokrizi nese sta vej ne dukje te meten qe ke @Arfenilla ..
Mir flm se me tregove te meten time..
Lume si ti se je perfekte meqe shikon te metat e tjerve?
 

Endrra

VIP
Mir flm se me tregove te meten time..
Lume si ti se je perfekte meqe shikon te metat e tjerve?
Une e shoh ta them . Nuk jam nga ato qe te buzeqeshin ne fytyre e te fusin thiken pas shpine.
Dhe e fundit , ta kam kthyer ne aksesin e moshes e statusit qe kam .. se mund te ishe vajza ime.
Por ngaqe sdi te besh diferencen, hera e fundit me sot.
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top