Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
Isha mire mbulu me lule me zemra un ( poshte jergonit eeee ohohoc)? se cmu desh me ju lexu ju banoret e frérot? @Lucifer & @Delirium?‍♀️
 
Redaktimi i fundit:

Delirium

No description ...
Toujours le même problème ?:(
Pi nje caj camomille et essaye de dormir. Provoje ta pish hèret et ça va te donner le ptt sommeil ?
Moi j’y vais là bonne nuit bisous ?

No , set semaine est retour ?
Okay , bone nuit a toi , bisous bisous ??
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Babbo eshte person i mrekullueshem,me fat kush e ka prane??????
 

AnaVie

Undisputed woman
Staf në FV.AL
@NeVertiti elegance , bukuri shpirterore edhe me ben te ndjehem krenare qe gjinia ime perfaqesohet nga njerez si ti.
bisous ma beauté ❤️

@Marakli^Krapit marakli mo kur ta kem perball do ju shkruaj per te ??

@Lauri simmpatik dhe i lezecem sidomos kur vihet kunder rrymes. Jam edhe vêt e tille ( ndonjehere ) fundja sjemi perfekte .. Po kam konstatuar qe jo gjithmone kemi te drejte .
Sidoqoft kam respekt per te .?
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top