Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Arfenilla

Themelues i Forumit
Shpirt luftarak qe dhimbjen e zavendeson me buzqeshje.vetem te mos merzis tjert🌟
 

Katil

Antarë i Respektuar
Goc me këmbë në tokë duket😜
 

DeliriumMind

Antarë i Respektuar
Lev eshte si Lev, gjithmon 🤣
Nje enciklopedi e gjall e mixuar me muzik dhe poezi
 

Desa

Felix - Culpa
Si covid 2020/2021. S’të bën punë asnjë vaksinë. E ke brenda përjetësisht 😘
 

Soulmind

Soli/Soulmendja/Soul
Darius ka nje elokuece te rrjedhshme dhe maksimale kur thur fjalet apo komplimentat mbi nje vajze.
Me thoni nje qe nuk ndihet mire kur degjon fjalen e bukur?!
Asnje!

Ja, nder te tjera edhe kjo me pelqen tek Darius.:D
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
...ajo eshte shume e mire, plot miresi dhe mirekuptim. Eshte kaq e mire sa nuk mbaj mend ne kaq vite ne forum te kete lenduar dike ne postime. Vetem ajo di te argumentoje bukur mendimin e saj me nje çiltersi dhe thjeshtesi pa kerkuar vemendjen e askujt. Me pak fjale nje rreze e ngrohte dielli ne kete format vitual ☀️🤗
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Mamita ime qe ja dua shpirtin e bukur qe ka ❤
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top