Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

DeliriumMind

Deliricous is off 👋
Jooo ti asnjhere sepse ti cdo here ke qen vetvetja?
I ke then gjerat ashtu siq i ke pa ti dhe nuk tu ka bere von pse nuk pajtohen tjerat
Pastaj ti me ken e keqe ska shanc kur je mbretresh mi luanesh?❤️
Ktu cdo here kan ndodhe perqarjet per arsyje te fes...shkaktar dihet ma @Lauri ?.dhe masi jan sqaru gjerat mir e mir?pra tek besimtarer eshte rrit dashuria per fen dhe per pjesen tjeter eshte zbeh?kemi ardhe ne perfundimi te debatojm bashkim vllazrim???

ps.
@Marla kur ka ardhe ktu ne fillim bashk me shoqen e saj?paten hy si uragan nuk ju bente von per rregulla vetem te relaksoheshin ..
Tani me duket me e qet dhe me pelqen se flet me fakte ?
Eh kam qen cik si nervoze dhe me zgjaste vite te tera inati
Kurse tani mduket vetja sikur me qen 60 vjece dhe gjoja me e mencme ????
Por dhe @Lauri mos ja vejm fajin sepse cdo her qe vija un, plasnin kercenimet ?

Combo Marla Monique ka pas qen fatal hahahahahaha
 

Arfenilla

Themelues i Forumit
Eh kam qen cik si nervoze dhe me zgjaste vite te tera inati
Kurse tani mduket vetja sikur me qen 60 vjece dhe gjoja me e mencme ????
Por dhe @Lauri mos ja vejm fajin sepse cdo her qe vija un, plasnin kercenimet ?

Combo Marla Monique ka pas qen fatal hahahahahaha
Fajet i kishte taliani se u dashuru mu ne ate kohe me duket tek ti??
 

Lauri

Anunnak
Ktu cdo here kan ndodhe perqarjet per arsyje te fes...shkaktar dihet ma @Lauri ?.dhe masi jan sqaru gjerat mir e mir?pra tek besimtarer eshte rrit dashuria per fen dhe per pjesen tjeter eshte zbeh?kemi ardhe ne perfundimi te debatojm bashkim vllazrim???
Lauri nuk sjell përqarje për besimin.
Lauri është rruga e vertetë. Lauri është drita që ndriçon rrugën drejtë hyjnisë. Lauri është ylli mëngjesit dhe dielli i ditës ?
Kuptojeni Laurin se ju jep mesazhe sublime ??
 

Darius

DENY IGNORANCE
...shkon mire me çdo anetar e nuk prish qejf per asgje. Shume simpatike dhe me plot humor ne postime ??
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Nk flet keq asihere e mba veten ne kontroll:d
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top