Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

NGU

Wild child full of grace ?
Qenka pa gjume sot ?
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Pagjumsa te gjithe keta lart lol ?
 

Darius

DENY IGNORANCE
Staf në FV.AL
Eshte inteligjente dhe shume e shoqerueshme.... e te ndihmon goxha..., me pak fjale, s'ka shoqe si kjo... ??
 

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
ska o jo , lum kush me ka , e plaste kush sme ka lool

Ky gunjeshtar me patente , nje shishe vere se la e se la te meduza ..pupupupu
 

Bebw

❌Once✖
Staf në FV.AL
Lorelai ishte dashnia me shikim te 4 moj ??? dhe ka nje histori te bukur si emer ?
Moni eshte zemer ,shpirt ,edhe kur me kritikon mua me duket sikur me thot: te kam xhan shume o kafsh po mbaj bithen ne nje vend ??
Hugs ???
 

Vajza

Kupa me kapak, kupa pa kapak.
Staf në FV.AL
E ndjeshmeeee shume. Sa here me duket sikur I mbyshen syqkat me lot
???
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top