Si e pershkruani antarin larte?

Status
E mbyllur për postime të tjera.

Monique

With or Without u
Staf në FV.AL
Ja si me kupton ;)
Lorelai ishte dashnia me shikim te 4 moj ??? dhe ka nje histori te bukur si emer ?
Moni eshte zemer ,shpirt ,edhe kur me kritikon mua me duket sikur me thot: te kam xhan shume o kafsh po mbaj bithen ne nje vend ??
Hugs ???


@Mennel vajze strugane mori :p
 

Bebw

Never give up 🙃
Mos u afro shume o trim ?
Ps: dislajkxhi
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Dhuron shume dashuri❤️

Une dua ate nick te pare qe kishe:rolleyes:
 

Bebw

Never give up 🙃
Dhuron shume dashuri❤️

Une dua ate nick te pare qe kishe:rolleyes:
Do e mbaj ca kohe sa ti nxjerr sevdan si nick sepse me ka goditur historia qe mbart ??
Tema: Dashuri ,e dua shume ??
 
  • Zemer
Reactions: NGU

Bebw

Never give up 🙃
Lorelei ? sirena qe hante burrat lol ?
Babastarsi
 

NGU

Wild child full of grace 💫
Rob i paqes kto kohe
 
Status
E mbyllur për postime të tjera.
Top